Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Для учасників «Портретної фотографії очима художника» стала доступною лекція № 8 «Портретна зйомка»

Повернутися назад

В неділю, 10 вересня 2017 р., на сторінках професійного курсу «Портретна фотографія очима художника» була опублікована лекція № 8, присвячена ТЕМІ № 5 «Портретна зйомка».

Згаданий урок розкриває специфіку використання освітлення фотохудожниками в залежності від поставленої мети. Підлітки мають змогу дізнатися про різновиди світла, переваги та недоліки кожного з підходів до освітлення моделей, а також можливості їхнього комбінування. Зокрема, Оксана Каліновська ділиться секретами австралійського фотографа Мітчела Канашкевіча та його американського колеги Джима М. Гольдштейна щодо перетворення ними світла на свого головного союзника під час створення фотошедеврів. 

Цього разу на слухачів курсів чекає і приємний бонус: прекрасно розуміючи проблеми, які постають на початку навчального року, а також оцінюючи великий обсяг фотографій, продиктований попередніми заняттями, авторський колектив вирішив зробити подарунок для учасників. Так, домашнім завданням до лекції № 8 стане не черговий набір світлин, а проходження тестів, спрямованих на закріплення вивченого матеріалу. Обмовимось, що для тих, хто уважно прочитає урок, запитання виявляться дійсно простими. Максимальна сумарна оцінка за завдання – 5 балів. З огляду на попередні роботи, кількість видається незначною, проте, ми прагнемо зайвий раз продемонструвати, що абсолютно кожен бал продовжує зберігати свою цінність для рейтингу. =) 

При наявності додаткових запитань, просимо звертатися до вже традиційного розділу «Обговорення», а конкретно – до «Запитань й уточнень до ТЕМИ № 5» чи писати на пошту Laeticia@ukr.net. Поки ж бажаємо всім причетним успіхів у навчанні та якнайвищих позицій у вкладці «Досягнення»! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.