Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

До м. Бахмута прибула арт-виставка «Те, про що важко сказати» (ФОТО)

Повернутися назад

У січні 2017 р. виставка арт-проекту «Те, про що важко сказати» приїхала до м. Бахмута Донецької області. Презентація світлин для старшокласників Бахмутського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» та представників інших шкіл міста була здійснена вчителем правознавства, координатором місцевого Локального Центру громадянської освіти Сутковим Володимиром Лукичем.

Школярі отримали змогу ознайомитись із рядом концептуальних світлин, де авторами і головними героями виявилися їхні однолітки з числа ВПО і дітей воїнів АТО. Основний акцент на фотографіях робився на дзеркалах, як символі спотворення уявлень суспільства про переселенців чи засобі повнішого розкриття їхніх доль.

Головна ідея виставки – спонукати підлітків і дорослих відкинути стереотипи і по-новому подивитися на тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, замислитися над цінністю життя і важливістю спілкування.

Учитель пропонував старшокласникам вибрати зображення, яке викликає у них найглибші переживання, після чого висловити свої припущення щодо змісту зображеного. Учні, розглядаючи фотографії, зупинялися на тих, які западали в душу, намагалися розшифрувати в їхньому подвійному змісті реальні події. А вже після цього Локальний координатор і 11-класниця Валерія Ритова, як безпосередня учасниця Молодіжної команди, що працювала над проектом, розкривали юним бахмутчанам історію створення фоторобіт та їхній реальний зміст.

Всі охочі жителі м. Бахмута зможуть ознайомитися з виставкою до 23 січня 2017 р., після чого вона відправиться до м. Краматорська Донецької області

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.