Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

До уваги учасників онлайн-фотокурсів – лекція № 11 «Портретна зйомка. Частина 4»

Повернутися назад

Як можуть помітити учасники Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», онлайн-проект «Професійна фотографія очима художника» перебуває зараз у самому розпалі. Після короткої перерви, пропонуємо до уваги відвідувачів сайту лекцію № 11. Заняття під назвою «Портретна зйомка. Частина 4» повністю присвячене сучасним трендам у сфері створення фотопортрету. 

Оксана і Дмитро Каліновські вирішили сьогоднішній урок зробити максимально наочним, вдало продемонструвавши дві важливі складові роботи фотографа:

  • Промовисту передачу емоцій на фото.
  • Приклади вдалого позування при фотосесії.

За хорошою традицією, матеріали заняття буквально переповнені ілюстраціями, які можуть слугувати певною «шпаргалкою» для учасників у майбутньому. Водночас, закріплення отриманої теорії гарантують тематичні домашні завдання. Поєднуючи нові та вже набуті знання, учні цього разу мають змогу здобути аж 35 балів. А при зростаючій боротьбі на вершині рейтингу, такий бонус здатний стати справжнім подарунком для кожного з них. =)

Також нагадуємо тим учасникам, у яких виникають періодичні труднощі з апаратурою або моделями: в межах курсу, дозволяється надсилати на адресу Laeticia@ukr.net навіть Ваші давні фотографії. Головне, аби саме Ви були їхнім автором і згадані знімки повністю відповідали наведеним у тій чи іншій лекції вимогам. Не буде зайвим і нагадування про те, що Ви завжди можете звернутися до наших викладачів за порадою по пошті, в приватних повідомленнях на самому сайті, або ж описавши свою проблему в темі «Обговорень» під назвою «Запитання й уточнення до ТЕМИ № 5». Зрештою, ми щиро бажаємо, аби навчання на курсах приносило Вам корисні знання і приємні емоції. А стресу, як відомо, вдосталь і в інших сферах життя. ;)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.