Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Два місяці непростої правди: у м. Біла Церква поділилися враженнями від арт-проекту «Те, про що важко сказати…» (ФОТО)

Повернутися назад

Одним із найбільш показових проектів, реалізованих в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», стала арт-виставка «Те, про що важко сказати…», котра вже другий рік поспіль мандрує Україною. Як відомо нашим постійним читачам, ідея була реалізована членами Молодіжної команди проекту ще під час Другої (Літньої) Молодіжної Академії у серпні 2016 р.

Світлини розповідають про стереотипи й упередження, з якими зіштовхуються вихідці зі Сходу України. А сам факт прискіпливої уваги громадськості до зазначеної тематики зайвий раз засвідчує її незмінну актуальність. Сталося так і в м. Біла Церква, куди фотографії прибули вже вдруге. Як зауважує очільниця місцевого Локального Центру громадянської освіти Богінська Лариса Петрівна, урочисте відкриття виставки відбулося 4 грудня 2017 р. на території Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «ЗОШ № 15-ДЮСОК». Першими ознайомилися з арт-проектом старости класів, які потрапили на його презентацію після третього уроку.

Заступники директорів шкіл міста були запрошені на презентацію у вівторок, 8 грудня 2017 р., після чого світлини стали загальнодоступними для гостей навчального закладу. Цікаво, що серед останніх опинилися не лише школярі та працівники шкіл, але й небайдужі містяни, для яких ідеї авторів виявилися особливо близькими.

Пробули фотографії на Київщині понад два місяці, до 18 лютого 2018 р., після чого продовжили свою просвітницьку мандрівку регіонами. За згаданий період їх побачили сотні відвідувачів. І якщо бодай частина з них після цього по-справжньому замислиться над проблематикою, порушеною юними авторами, то основне своє завдання – згуртування українського суспільства – наш арт-проект точно виконав.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.