Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Газета вихованців Марганецького Локального Центру здобула призове місце у Міському конкурсі комп'ютерного макетування та верстки (ДОКУМЕНТ)

Повернутися назад

В лютому 2018 р. у м. Марганці Дніпропетровської області пройшов Міський конкурс комп'ютерного макетування та верстки, в якому взяли участь представники місцевого Локального Центру громадянської освіти Цикунков Сергій та його сестра Цикункова Валерія, під керівництвом координатора Морозової Мар'яни Олександрівни.

Учні НВК «Ліцей-СЗШ № 10» присвятили свою публікацію актуальній тематиці сьогодення – волонтерству, яким родина Цикункових займається практично з початку збройного конфлікту на Сході України. Цікаво відзначити, що у статтях «журналісти» розповіли також про перемогу в літературному (анти)конкурсі «(Не)дитячий погляд на війну», який провела восени 2017 р. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в межах проекту «Інтеграція через діалог».

Конкурсна робота наших учасників «Коли війна – не просто слово. Історія мого волонтерства» була відзначена членами журі як одна з найкращих газет за змістовим наповненням і глибиною розкриття тематики. Окремо відзначимо, що Цикунков Сергій буде серед тих фіналістів (анти)конкурсу, котрих запрошено на Тринадцяту (Весняну) Молодіжну Академію, що відбуватиметься 16-17 березня 2018 р. у м. Києві. Таким чином, ми сподіваємося залучити всіх авторів майбутнього збірника дитячих історій до інтеграційних зустрічей впродовж семестру.

Ознайомитися з роботою школярів можна за цим посиланням. Самим же юним волонтерам ми щиро бажаємо наснаги у їхній нелегкій роботі, зростання у літературній сфері та нових перемог! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.