Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

«Інтеграція через діалог» для дітей-переселенців та їхніх батьків проходить у ЗОШ № 1 м. Нова Каховка (ФОТО)

Повернутися назад

У  квітні 2016 р.,  на базі загальноосвітньої школи № 1 м. Нова Каховка Херсонської області (директор  Зуйко Олена Миколаївна), в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог», відбувся дводенний семінар-практикум, який було організовано та проведено під керівництвом старшого викладача кафедри практичної психології НПУ імені Драгоманова  Шапошнікової Анни та доктора медичних наук, професора Карагодіної Олени Геннадіївни.

Учасники семінару – батьки та діти внутрішньо переміщених осіб – познайомилися з проектом «Інтеграція через діалог», спрямованим на надання освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Проект реалізовуватиметься у 2016-2017 рр. Всеукраїнською Асоціацією «Нова Доба» спільно з ГО «УМНІЦ» за підтримки Європейського Союзу.

В ході семінару з батьками-переселенцями були обговорені питання щодо організації інтеграційних заходів для дітей шкільного віку, а саме: занять з основ комп’ютерної графіки (індивідуальних і групових); надання психологічної допомоги у вигляді тренінгових занять з дітьми-учасниками проекту; реалізації освітніх проектів (підготовка до ЗНО та інше). Після того, як батьків запросили висловити свої міркування, очікування та побажання стосовно участі в проекті, стало зрозуміло, що діяльність Локального Центру громадянської освіти не буде обмежуватися  тільки запланованим.

Соціальний педагог Лінкар І. В. на практиці показала та відпрацювала з дітьми комплекс спільних заходів для дітей, які сприяють інтеграції та взаєморозумінню. Було проведено анкетування, індивідуальні бесіди, консультації, групові тренінги. Результати анкетування показали, що  всі діти пройшли адаптацію, а допомогли їм це зробити рідні, батьки; немає виняткових потреб у дітей, тобто, відмінностей між дітьми з числа ВПО та тими, кого війна не зачепила. І як найбільш активного учасника, для подальшої роботи в проекті  було вибрано учня 10-А класу Приліпкіна Олександра (класний керівник  Данилова Олена Павлівна).

З нагоди завершення першого семестру реалізації проекту, з 31 травня по 1 червня 2016 р. Приліпкін Олександр разом з соціальним педагогом Лінкар І. В.  були запрошені на Молодіжну Академію «Країна майбутнього» в м. Київ.

У столиці старшокласник став учасником заходів, присвячених Міжнародному  дню захисту  дітей, а саме: приймав участь у молодіжній інтерактивній грі «Дитина у країні майбутнього», показовому флешмобі, в акції  «Парасолька над дитиною», брав інтерв’ю в киян і гостей столиці в парку імені Тараса Шевченка, а також став активним учасником презентації його групою власного проекту «Країна майбутнього». В час дозвілля, діти відвідали: телеканал «UA: Перший», де взяли участь у тематичній грі-екскурсії «Країна "Євробачення"»Національну оперу України, де демонструвався балет «Лускунчик». Незабутнє враження на Сашка здійснила екскурсія до Верховної Ради України, під час якої він дізнався про основні секрети роботи законодавчого органу нашої країни.

Джерело:  «Нова Каховка Online».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.