Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Локальний Центр громадянської освіти у м. Нова Каховка

Станція юних техніків

Адреса: м. Нова Каховка Херсонської області, вул. Першотравнева, 19.
Тел.: +38 (099) 612-06-44, +38 (066) 208-30-45.
E-mail: ks.boichuk@gmail.com, ksenaboichuk@ukr.net.
Особливості діяльності: В рамках діяльності Локального Центру громадянської освіти у м. Нова Каховка, впродовж весни 2016 р. було організовано низку подій освітнього і психологічного характеру. Зокрема, з березня по травень старшокласники з числа ВПО відвідували курси з української та англійської мов для підготовки до ЗНО / ДПА. З учнями було проведено низку психологічних тренінгових занять, які мали на меті сприяти їхній адаптації у новому середовищі. Також у березні стартувала медіа-школа, викладачами якої стали фахівці у сфері журналістики і медіа-комунікацій.

Петро Кендзьор
Дата народження:01.01.2018
E-mail:Приховано
Телефон:+38 (050) 519-57-58
Розташування:м. Львів, вул. Галицька, 1, оф. 5
Коротко про себе:

Педагог, громадський активіст, засновник та член правління Асоціації «Нова Доба». Автор численних наукових праць і навчальних матеріалів з громадянської та історичної освіти. З 2015 р. керівник проекту ЄС «Інтеграція через діалог».

Розгорнути повний список

Новини Локального Центру

  • 26 06.2016

    09:08
    Діти-переселенці побували на екскурсії в «Зелених Хуторах Таврії» (ФОТО)

    25 червня 2016 р. учасники Локального Центру громадянської освіти м. Нова Каховка, в рамках проекту «Інтеграція через діалог», отримали змогу відвідати історико-розважальний етнічний музей під відкритим небом «Зелені Хутори Таврії».

    Діти-переселенці та їхні місцеві друзі познайомилися тісніше з українською культурою, піснями, танцями, грою на народних музичних інструментах (під час проведення Міжнародного фестивалю «ФайноПтах») та виставкою-ярмарком виробів народних умільців. У них також була можливість спробувати свої здібності й таланти на тематичних майстер-класах з бісероплетіння, розмальовування пряників, лозоплетіння, виготовлення оберегів, стрільби з луків, гармат і арбалетів. Найсміливіші не проминули нагоди побувати на канатних дорогах.

    Найбільшою популярністю серед хлопців користувалась екскурсія до коваля, з можливістю викувати собі підкову на щастя. Дівчата ж охоче бігали до ворожки і знахарки, аби не втратити можливість привернути до себе хорошу долю.

    Даний захід став для багатьох дітей та дорослих справжним зануренням в українську культуру, традиції, життя і побут наших пращурів. І цей факт є особливо важливим, враховуючи те, що нація без історії – це народ без майбутнього.
     

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Нова Каховка
  • 05 06.2016

    07:31
    «Інтеграція через діалог» для дітей-переселенців та їхніх батьків проходить у ЗОШ № 1 м. Нова Каховка (ФОТО)

    У  квітні 2016 р.,  на базі загальноосвітньої школи № 1 м. Нова Каховка Херсонської області (директор  Зуйко Олена Миколаївна), в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог», відбувся дводенний семінар-практикум, який було організовано та проведено під керівництвом старшого викладача кафедри практичної психології НПУ імені Драгоманова  Шапошнікової Анни та доктора медичних наук, професора Карагодіної Олени Геннадіївни.

    Учасники семінару – батьки та діти внутрішньо переміщених осіб – познайомилися з проектом «Інтеграція через діалог», спрямованим на надання освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Проект реалізовуватиметься у 2016-2017 рр. Всеукраїнською Асоціацією «Нова Доба» спільно з ГО «УМНІЦ» за підтримки Європейського Союзу.

    В ході семінару з батьками-переселенцями були обговорені питання щодо організації інтеграційних заходів для дітей шкільного віку, а саме: занять з основ комп’ютерної графіки (індивідуальних і групових); надання психологічної допомоги у вигляді тренінгових занять з дітьми-учасниками проекту; реалізації освітніх проектів (підготовка до ЗНО та інше). Після того, як батьків запросили висловити свої міркування, очікування та побажання стосовно участі в проекті, стало зрозуміло, що діяльність Локального Центру громадянської освіти не буде обмежуватися  тільки запланованим.

    Соціальний педагог Лінкар І. В. на практиці показала та відпрацювала з дітьми комплекс спільних заходів для дітей, які сприяють інтеграції та взаєморозумінню. Було проведено анкетування, індивідуальні бесіди, консультації, групові тренінги. Результати анкетування показали, що  всі діти пройшли адаптацію, а допомогли їм це зробити рідні, батьки; немає виняткових потреб у дітей, тобто, відмінностей між дітьми з числа ВПО та тими, кого війна не зачепила. І як найбільш активного учасника, для подальшої роботи в проекті  було вибрано учня 10-А класу Приліпкіна Олександра (класний керівник  Данилова Олена Павлівна).

    З нагоди завершення першого семестру реалізації проекту, з 31 травня по 1 червня 2016 р. Приліпкін Олександр разом з соціальним педагогом Лінкар І. В.  були запрошені на Молодіжну Академію «Країна майбутнього» в м. Київ.

    У столиці старшокласник став учасником заходів, присвячених Міжнародному  дню захисту  дітей, а саме: приймав участь у молодіжній інтерактивній грі «Дитина у країні майбутнього», показовому флешмобі, в акції  «Парасолька над дитиною», брав інтерв’ю в киян і гостей столиці в парку імені Тараса Шевченка, а також став активним учасником презентації його групою власного проекту «Країна майбутнього». В час дозвілля, діти відвідали: телеканал «UA: Перший», де взяли участь у тематичній грі-екскурсії «Країна "Євробачення"»Національну оперу України, де демонструвався балет «Лускунчик». Незабутнє враження на Сашка здійснила екскурсія до Верховної Ради України, під час якої він дізнався про основні секрети роботи законодавчого органу нашої країни.

    Джерело:  «Нова Каховка Online».

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Нова Каховка
  • 18 03.2016

    10:09
    У м. Нова Каховка запрацює медіа-школа та розпочнуться психологічні тренінги для дітей зі Сходу України

    Локальний Центр громадянської освіти на чолі з Михайленко Оксаною вкотре радує свіжими ідеями і проектами. Так, у березні-травні 2016 р. у м. Нова Каховка Херсонської області відбуватимуться психологічні тренінги для дітей-переселенців 8-11 класів, мета яких - сприяння кращій соціалізації, пошуку друзів, розвитку комунікативних навичок і віднайденню нових життєвих орієнтирів. Проводитиме заняття сама пані координатор, як практичний психолог і психотерапевт з багаторічним стажем. Водночас, усі бажаючі школярі з березня по червень 2016 р. зможуть спробувати свої сили в якості слухачів медіа-школи на теренах згаданого міста. Сечина АллаВолощук Дар'я та інші спеціалісти у сфері фотографії, журналістики і блогосфери, допоможуть учням суттєво покращити їхні навички, зрозуміти особливості внутрішнього життя медіапростору, а що найважливіше - спробувати свої сили у цій нелегкій роботі, отримавши офіційне запрошення на стажування у місцевих ЗМІ.

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Нова Каховка
  • 17 03.2016

    10:21
    Новокаховський Локальний Центр взявся за підготовку школярів-переселенців до ДПА і ЗНО з української та англійської мов

    Раді повідомити, що за сприяння координатора Новокаховського Локального Центру громадянської освіти Михайленко Оксани, у даному місті Херсонської області розпочалися кількамісячні курси з української та англійської мов для учнів 8-11 класів. Діти-переселенці у складі двох груп до 15 осіб кожна, отримають можливість відвідати по 20 занять, щоб безкоштовно, проте якісно підготуватися до успішної здачі ДПА та ЗНО із зазначених предметів. Допомагатимуть їм у цьому впродовж березня-травня 2016 р. досвідчені педагоги Будняк НаталіяПлясецька Світлана та Олійник Оксана. Таким чином, школярі матимуть змогу не лише швидко заповнити всі можливі прогалини у структурі власних знань, але й помітно підвищити свої шанси на вступ у престижні ВНЗ країни.

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Нова Каховка
  • 18 01.2016

    20:51
    «Інтеграція через діалог» поширюється Херсонщиною

    У м. Нова Каховка Херсонської області від сьогодні розпочинає свою діяльність осередок програми «Інтеграція через діалог»Локальний Центр громадянської освіти діятиме на базі Станції юних техніків населеного пункту. Координатором проекту стала Михайленко Оксана, яка вже зовсім скоро обіцяє представити свій план дій батькам дітей, що постраждали від війни.

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Нова Каховка