Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Харківські учасники проекту взяли участь у лютневих заняттях «Творчої майстерні» (ФОТО)

Повернутися назад

Протягом лютого 2017 р. наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 1 провели 8 занять гуртка «Творча майстерня» для цільових груп Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Майстер-класи соціального працівника Тесленко Наталі Володимирівни постійно відвідували 8 дітей воїнів АТО та переселенців віком 11-12 років, які мають певні труднощі з адаптацією в колективі. 

Створені дітьми вироби стали чудовими подарунками для їхніх батьків і друзів, стимулюючи школярів на подальший розвиток творчості та фантазії. Заняття проводилися по 2 рази на тиждень і тривали по 1,5 год. Протягом цього часу діти оволодівали навичками за такими темами:

  1. «Технологія клеєвої аплікації, елементи квілінгу» (3 год.).
  2. «Створення валентинок» (3 год.).
  3. «Оріґамі – мистецтво паперових виробів» (3 год.).
  4. «Чудова країна гіпсу» (1,5 год.).
  5. «Пластилінові картини» (1,5 год.).

Як зазначають самі педагоги, найважливішим є те, що протягом навчання підлітки мали змогу не тільки отримати знання, вміння і навички, але й познайомитися з новими друзями та навчитися працювати в колективі інших дітей. Уроки мали терапевтичний і психологічний ефект, дозволяючи юним учасникам як краще адаптуватися до нового середовища, подолавши внутрішні страхи і переживання, так і розвинути естетичний смак і любов до творчості.  

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.