Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Краматорські активісти запускають тримісячні курси підготовки учнів до ЗНО з історії України та англійської мови

Повернутися назад

Локальний Центр громадянської освіти у м. Краматорську № 1 запускає у цьому семестрі курси з підготовки 10-11-класників місцевих шкіл до ЗНО з англійської мови та історії України.

За словами керівника осередку, Лук'янової Людмили Олександрівни, уроки відбуватимуться тричі на тиждень. Таким чином, за період з 3 жовтня по 23 грудня 2016 р. учні побувають на 36 заняттях з кожної дисципліни.

Вчителі англійської мови та історії Кравченко Тетяна Віталіївна й Гочошвілі Інна Олександрівна відповідно мають на меті поетапно пройти з підлітками матеріал за середню і старшу школу. При цьому, планується не лише структурувати знання вихованців, але й оперативно усунути наявні в них «білі плями». Окремо варто виділити також те, що всі 11 школярів отримають змогу якісно підготуватися до складання випускних іспитів абсолютно безкоштовно, в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.