Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Краматорські партнери проекту створили власний порадник для абітурієнтів на тему: «Скільки кроків до ЗНО?»

Повернутися назад

Впродовж 2016/2017 навчального року представники Краматорського Локального Центру громадянської освіти № 2 готують групу старшокласників місцевої ЗОШ № 25 до складання ЗНО з історії України

«Ми вийшли на фінішну пряму: нам залишилося пройти декілька тем з курсу програми 10-11 класів. Особливу увагу ми приділили темі «Українська революція»: провели «круглий стіл», дуже ретельно підійшли до вивчення подій, ознайомилися з матеріалами ЗМІ, а також «відвідали» Віртуальний музей Української революції...», – розповіли учні і їхня вчителька Гочошвілі Інна Олександрівна.

Водночас, Локальний координатор Кравцова Лариса Федорівна і її колеги вирішили поділитися з абітурієнтами корисною інформацією на тему: «Скільки кроків до ЗНО?» Цікаво, хтось рахував, а чи у кожного своя кількість? Щоб отримати відповідь, варто спершу визначити, де старт. Фінішем, зрозуміло, є день проходження тестування.

На думку наших партнерів, стартує кожен з різної дистанції. Хтось за рік, хтось з Нового року, а комусь і місяця вистачає на експрес-підготовку до ЗНО.

І, все ж таки, спробуємо орієнтовно визначити етапи підготовки, а заодно, і джерела всього необхідного:

  1. Найважливіший етап – пошук мотивації. Без неї жодна праця не буде ефективною. Навіщо готуватись до ЗНО? Який результат хочеш отримати? Ким бачиш себе в майбутньому? Яка твоя місія: короткотривала чи довготривала? Дай відповіді і відправ свою лінь на канікули. 
  2. Все про ЗНО. Вибираєш спеціальність, кількість предметів. Починаєш порпатись у доступних офіційних документах: програмах, характеристиках тестів. Проходиш декілька повних тестів минулих років, і вже бачиш свої «проблемні» теми. Ось і перші пункти плану підготовки. Налаштуйся на те, що до нього можна і треба вносити зміни. В іншому випадку, розчарування є неминучим. 
  3. Далі читаєш розповіді екс-ЗНОшників. Налаштовуєшся на те, що хоч-не-хоч, а потрібно працювати. А також на позитив, адже тестування не таке й складне, якщо гарно підготуватись. 
  4. Помічник. Визначаєшся, чи потрібна тобі допомога спеціаліста? Якщо так, шукаєш такого, якому цілковито довірятимеш. Найкраще це зробити за порадою знайомих. Якщо ж підходить варіант самостійної підготовки, яка, до речі, цілком реальна, тоді запасайся силою волі, підручниками, готуй свій план і працюй. 
  5. Підручники та поради. Як краще та правильно готуватись, а головне – за допомогою яких засобів? Онлайн-підготовка сьогодні дає хороші плоди. Можна завантажити минулорічні підручники, довідники з різних предметів, таблиці, схеми шаблони та різні корисності. Головне – не лінуватися. По ходу навчання та проходження тестів, роби записи чи конспекти. Також дуже допомагають у повторенні таблички та схеми власного виробництва. Вони мають містити все те «слабке», що повинно закріпитись у пам'яті. 
  6. Апдейт плану та відпочинок. Щоб навчання було комфортним, час від часу викреслюй з плану вже пройдене, додавай те, що важко «йде», змінюй дати (навіть перенось на пізніші), проходь знову тренувальні тести, але не забувай відпочивати. Адже не дарма кажуть, що найкращий відпочинок – це зміна діяльності. 
  7. Час ХЗНО-підготовка вичерпана. Настав день складання ЗНО. Підготуй документи, свіжу голову та впевненість у собі. А далі – сідай та на максимум здавай!

Ось такі орієнтовні етапи підготовки до ЗНО. Наші краматорські колеги наголошують: сміливо будуй свої плани та пам'ятай, що місія здійсненна в будь-якому випадку. Потрібно тільки старатись, аби все відбулося максимально успішно.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.