Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Кропивницький Локальний Центр провів для учасників проекту зустріч «Культура Країни Вранішнього сонця» (ФОТО)

Повернутися назад

26 вересня 2017 р. представники Локального Центру громадянської освіти у м. Кропивницькому організували для дітей воїнів АТО і переселенців літературну кав'ярню «Культура Країни Вранішнього сонця», присвячену Року Японії в Україні

Під час урочистих заходів, підлітки отримали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Японія» та долучитися до нестандартного тестування «Мандрівка до Японії», під час якого, для наочності, використовувалася мультимедійна апаратура. Окрім цього, Локальний координатор Томило Алла Миколаївна організувала для юних учасників Програми «Інтеграція через діалог» пізнавальну вікторину «Що ти знаєш про Країну Вранішнього Сонця?». На завершення, школярі дізналися чимало фактів про цей екзотичний куточок світу завдяки електронній презентації «Цікаві факти про Японію»

За хорошою традицією, яка склалася серед наших колег, завершилася зустріч пригощенням гостей та невимушеним спілкуванням учасників, що зайвий раз доводить: за час роботи осередку, причетні до нього підлітки й дорослі давно почали почуватися справжньою сім'єю.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.