Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Київський Локальний Центр громадянської освіти № 4 провів серед старшокласників дискусію на тему дискримінації (ФОТО)

Повернутися назад

23 лютого 2018 р. в закладі загальної середньої освіти I-III ступенів № 270 Деснянського району м. Києва, в межах проекту «Інтеграція через діалог», учні 10-го класу стали учасниками дискусії на тему «Мій вибір». Модератором заходу став вчитель історії та правознавства цієї школи, представник Локального Центру громадянської освіти у м. Києві № 4, Хоменко Володимир Григорович

Школярі отримали змогу поміркувати над тим, чи є люди насправді такими, якими ми їх собі уявляємо. У ході обговорення вони визначили, що нам притаманно сприймати все нове через усталені уявлення і переконання, однак нерідко стереотипне мислення веде до спрощення і перекручення реальності. Спільнота (культурна чи етнічна), яка оцінюється за стереотипами, здається незнайомою, негативною («вони» не такі, як «ми»). Люди поділяються на «наших» і «не наших». Через подібні упередження щодо інших, дуже часто ігноруються власні недоліки. 

Старшокласники звернули увагу на те, що стереотипи впливають на нашу поведінку. Тому важливо навчитися критично аналізувати свої переконання і бути терпимими до переконань інших. Якщо цього не зробити, можуть виникнути конфліктні ситуації як в особистому спілкуванні, так і на суспільному рівні. 

Серед активних організаторів та безпосередніх учасників диспуту не можемо не згадати також заступницю директора з навчально-виховної роботи Вдовиченко Олену Петрівну та Локального координатора, методиста Районного Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Шумякову Надію Василівну.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.