Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Київські старшокласники взяли участь у дискусії «Мій вибір. Ставлення до проблеми ксенофобії та расизму в суспільстві» (ФОТО)

Повернутися назад

10 березня 2017 р. у столичному навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» відбувся круглий стіл на тему «Мій вибір. Ставлення до проблеми ксенофобії та расизму в суспільстві».

Захід для учнів 11 класу проводила Ковтун Елла Миколаївна, вчитель історії та правознавства цього навчального закладу. Сама зустріч відбулася за безпосередньої підтримки Локального Центру громадянської освіти у м. Києві № 4, в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Ознайомивши старшокласників з темою і метою заходу, педагог спонукала їх до обговорення сутності та причин ксенофобії, походження расизму, його традиційних та сучасних форм прояву.

Переглядаючи та аналізуючи відеофрагменти з ілюстрацією певних ситуацій, підлітки прийшли до висновку, що саме толерантність допомагає людині будувати стосунки через здатність і прагнення до діалогу, а також мінімізує прояви ксенофобії й расизму.

Звертаючись до історичного досвіду різних народів, вони чітко визначили, що зіткнення різних точок зору не повинне виливатися у конфлікти. Саме тому сучасне суспільство вимагає толерантності думок і вчинків.

Виконуючи вправу «Слідами різноманітності», діти отримали можливість відчути взаємозалежність світу, а вправа «Коло ідей» сприяла розумінню того, що потреба в прийнятті іншої людини, її розумінні та взаємній терпимості є дуже високою.

Під час взаємодії з дітьми, Ковтун Елла Миколаївна допомагала присутнім не лише висловити своє особисте ставлення до обговорюваних питань, але й виробити спільну позицію стосовно них.

Старшокласники засвідчили високий рівень своєї громадянської свідомості, висловили думки щодо розглянутих проблем, а також визначили, що вони самі можуть зробити не тільки в плані морального обов'язку, але й при політичній і правовій потребі.

До участі у роботі круглого столу долучилися також заступник директора навчального закладу Кучерявенко Тетяна Борисівна і Локальний координатор, методист Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Шумякова Надія Василівна.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.