Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Київський Локальний Центр громадянської освіти № 4 провів зустріч з батьками учнів-переселенців (ФОТО)

Повернутися назад

17 травня 2016 р. в Управлінні освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації відбулася зустріч батьківської громади - переселенців з окупованого Криму та території воєнних дій на Сході України на тему: «Сучасна ситуація та суспільні виклики»Локальним координатором заходу була Шумякова Надія Василівна, методист районного науково-методичного центру. До участі у ньому долучилася Колесник Лариса, керівник Учбово-Методичного Науково-Інформаційного Центру, який є партнером Всеукраїнської  Асоціації  викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у проекті «Інтеграція через діалог», що проводиться за підтримки Європейського Союзу.

Учасники зібрання обговорювали питання адаптації дітей у навчальних закладах району, проблеми, з якими вони зіткнулися, першочергові завдання для їхнього вирішення тощо. Для більш успішного надання освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям на 2016-2017 навчальний рік, визначалися навчальні предмети, форми і методи індивідуальної та колективної роботи зі школярами, способи їхнього залучення до гурткової роботи та позакласних культурно-спортивних заходів. Батьки також познайомилися з вчителями, які надаватимуть відповідну допомогу їхнім дітям.

Шумякова Надія Василівна також повідомила присутніх про програму Всеукраїнської Молодіжної Академії на 31 травня - 1 червня 2016 р., що пройде в м. Києві. Її учасниками стануть представники учнів-переселенців 8-11 класів навчальних закладів району.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.