Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Локальний Центр громадянської освіти у м. Київ № 5

Громадська організація «Новий Донбас»

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 16-А, оф. 215.
Тел.: +38 (068) 603-61-81.
E-mail: korzh.annet@gmail.com.
Особливості діяльності: Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 5 «Новий Донбас» сприяє адаптації дітей та підлітків ВПО і постраждалих у війні на Сході України через розвиток навичок комунікативної культури, за допомогою спілкування, проведення майстер-класів і зустрічей з творчими людьми. Важливою складовою діяльності є відновлення життєдіяльності та налагодження суспільного діалогу в школах на прифронтових територіях.

Основна частина волонтерів «Нового Донбасу» складається зі студентів українських ВНЗ та молодих діячів культури. З осередком співпрацюють правозахисники, психологи, а також спеціалісти у різних сферах.

Мета «Нового Донбасу» – за допомогою культурних та освітніх ініціатив налагодити діалог між Заходом і Сходом України. При цьому, зусилля спрямовані на формування самостійних громад, які зможуть об'єднати Україну в зріле громадянське суспільство для успішної інтеграції в Європейський Союз.

Корж Анна Сергіївна
Дата народження:27.01.1993
E-mail:korzh.annet@gmail.com
Телефон:+38 (068) 603-61-81
Коротко про себе:

Документаліст. Закінчила в 2016 р. Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Працює в організації ГО «СУК» («Сучасне Українське Кіно»), де організовує покази українського кіно по всій Україні та за її межами. Знімає фільми і проводить майстер-класи. Приймала участь у багатьох фестивалях. Була волонтером та їздила разом з «Жовтим автобусом» в школи до дітей, де показували та розказували про кіно.

Розгорнути повний список

Новини Локального Центру

  • 29 06.2017

    23:55
    У м. Києві пройшла Кіноакадемія з фіналістами флешмобу «Діалоги з друзями» (ФОТО)

    28-29 червня 2017 р. у м. Києві відбулася Кіноакадемія, організована Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з громадською організацією «Новий Донбас». На захід, який проводився у рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», були запрошені 7 фіналістів флешмобу «Діалоги з друзями».

    Під вмілим керівництвом режисерів Лариси Артюгіної та Анни Корж, оператора Олександри Грязьонової, техніка Кирила Киричишина, звукорежисера Андрія Нідзельського та решти представників творчого колективу, діти отримали змогу не лише більше дізнатися про секрети створення документальних фільмів і соціальних роликів, але й розкритися перед камерою, поділившись зі світом наболілим.

    Якщо 28 червня зйомки відбувалися у студії «Пандора» та на Подолі, то вже наступного дня команда активно працювала у різних куточках української столиці: на Володимирській Гірці, Андріївському Узвозі, Пейзажній Алеї, Майдані Незалежності тощо.

    В Андрія, Анни, Дарини, Дмитра, Катерини, Мілани і Софії абсолютно різне минуле і сучасність, характери й погляди на життя. Хтось із них втратив через війну на Донбасі друзів і близьких, а хтось – навпаки, здобув їх. Проте, жодна з цих історій не залишить глядача байдужим. І за кожною з них стоїть прагнення зробити наш світ трішечки добрішим і, хочеться вірити, кращим. Чи вдасться це нам – побачимо буквально на днях, коли відеоролики будуть представлені до уваги широкої публіки. Тому слідкуйте за оновленнями і будьте завжди в курсі подій проекту!

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Київ № 5
  • 15 12.2016

    21:45
    Гості Молодіжного семінару в м. Києві взяли участь в обговоренні документального фільму «Богданове щастя» (ФОТО)

    Четвер 15 грудня 2016 р. розпочався для учасників Молодіжного семінару Програми «Інтеграція через діалог» зі знайомства з документальним фільмом «Богданове щастя», присвяченого відновленню м. Миколаївка Донецької області після його звільнення від проросійських бойовиків. Кінострічка була створена командою волонтерів з громадської організації «Новий Донбас» на чолі з режисером Ларисою Артюгіною. Відбулась презентація у Конференц-залі Київського міського будинку учителя о 10:00 год.

    Впродовж 45 хв. глядачі уважно слідкували за перипетіями долі другокласника Богданчика, який став головним героєм стрічки. Фільм виявився морально важким, оскільки нагадував напівсонному українському суспільству про трагічну долю сучасних мешканців Сходу України і незавершеність війни проти окупантів. Водночас, через драматизм сюжету, важко було одразу визначити, для якої публіки цей фільм став би найактуальнішим: для дорослих і дітей з «великої» України, а чи для самих переселенців і їхніх знайомих, які зараз проживають у «сірій зоні».

    З огляду на сказане вище, серед присутніх розвинулась палка дискусія, в якій взяли безпосередню участь Локальні координатори Лариса Федорівна Кравцова, Галина Анатоліївна Кравченко, Володимир Лукич Сутковий, Лариса Володимирівна Колесник, Людмила Олександрівна Лук'янова, Інна Валентинівна Полякова, Наталія Михайлівна Голосова та багато інших. Окремо варто відзначити виступи режисерів стрічки Лариси Артюгіної та Олександри Чупріної, які наголосили на «просвітницькій» меті роботи. Завершився ж диспут зверненням до учасників Молодіжної команди, які заявили про свої переживання щодо переглянутих кадрів. Віктор Лємєшкін, Владислав Кравцов, Анастасія Донцова, Дар'я Фалюш, Анастасія Хміль, Геннадій Тамулевич та Олександр Касьяненко поділилися власним баченням призначення цієї стрічки, висловивши мудру думку про те, що, незважаючи на моральну важкість від перегляду, фільм дозволяє нам стати значно людянішими, усвідомивши всю глибину чужого болю.

    Зрештою, підсумував все сказане керівник проекту Петро Іванович Кендзьор, який спрогнозував велике майбутнє подібних відеопроектів, а також пообіцяв всебічну підтримку в популяризації «Богданового щастя» серед навчальних закладів України.

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Київ № 5
  • 14 12.2016

    23:12
    Учасники Молодіжної команди проекту «Інтеграція через діалог» стали авторами документального фільму «Друзі» (ФОТО)

    Перший день Молодіжного семінару Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», який проходив у м. Києві впродовж 14-15 грудня 2016 р., виявився особливо насиченим.

    Одразу після приїзду до столиці, Локальні координатори та члени Молодіжної команди, до якої належать найактивніші представники цільових груп проекту, роз'єдналися. І якщо дорослі залишилися у Київському міському будинку учителя для підведення підсумків другого семестру роботи, то підлітки під керівництвом Тараса Олексина і Христини Музичук отримали особливе завдання. Всю середу вони присвятили участі в тренінгах талановитого режисера й учасниці арт-об'єднання «Вавилон'13» Лариси Артюгіної, відеооператора Сергія Познанського і звукорежисера Андрія Нідзельського.

    Після перегляду документальних відеороликів, а також вивчення основ операторської роботи, школярі отримали змогу зняти власну короткометражку, що дістала робочу назву «Друзі». Учасники проекту Владислав Кравцов, Анастасія Донцова, Дар'я Фалюш, Анастасія Хміль, Марія Кононова, Анастасія Ліннік, Софія Бліхар, Віктор Лємєшкін та Анастасія Кудінова стали головними героями кінострічки, вперше розповівши про найдорожчих їхньому серцю людей. У ролику було присутнє все: і біль втрати, і сльози, і згадки про справжню дружбу, і щирі зізнання у любові. Решта ж учасників всіляко допомагали своїм колегам і знімальній групі на майданчику, з головою поринувши в атмосферу творення чогось величного.

    Під кінець важкого, проте, сповненого відкриттів дня, учні та студенти взяли участь у короткому майстер-класі режисера монтажу Анни Корж, присвяченому їхній майбутній кінострічці. Обмінявшись контактами із новими київськими знайомими, підлітки подалися до готелю лише ближче до 18:30 год. Завершився ж вечір спільною прогулянкою дітей і частини дорослих нічною столицею.

    Локальний Центр громадянської освіти у м. Київ № 5