Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На DiaLogos була опублікована лекція «Портретна зйомка. Частина 2» для учасників Професійних курсів

Повернутися назад

У середу, 13 вересня 2017 р., на сайті проекту «Інтеграція через діалог» була оприлюднена довгоочікувана лекція № 9 під назвою «Портретна зйомка. Частина 2». Цього разу Спеціаліст Оксана Каліновська вирішила розповісти слухачам курсів «Портретна фотографія очима художника» про психологію портрету та основні правила вдалої портретної зйомки. 

Приємною «родзинкою» курсу лекцій є постійна публікація професійних «фішок» прославлених художників сьогодення. Не став виключенням і новий урок. Так, цього разу учасників навчання «проконсультує» талановитий фотограф з "National Geographic" Боб Холмс. Гра зі світлом, композицією та навіть загальноприйнятими правилами фотозйомки – все це чекатиме на Вас сьогодні!

Не забула наша команда й про такі традиційні труднощі навчального періоду для студентів і школярів, як брак вільного часу. З огляду на це, домашні завдання для лекцій ТЕМИ № 5 подані у вигляді тестувань. По-перше, така форма є найкращою для закріплення теоретичних знань учасниками. По-друге, мінімальні часові затрати і технічні вимоги роблять тестування прийнятними навіть для слухачів із насиченим графіком. Зрештою, це чудова можливість для всіх учасників поступово довиконати попередні творчі завдання, надіславши свої фото до завершення навчання 30 вересня 2017 р., і не лякаючись все зростаючої кількості світлин та вимог щодо них. =)

Вже традиційно, нові завдання розміщені у «Навчальній програмі», а поділитися власними враженнями від свіжої інформації можна у розділі «Обговорень» під назвою «Запитання й уточнення до ТЕМИ № 5». Також очікуйте на цих вихідних на ювілейну, десяту лекцію. А вже зовсім скоро автори курсів привідкриють завісу таємничості над фіналом проекту в ексклюзивному інтерв'ю. Тому знайте: найцікавіше лише попереду! ;)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.