Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На DiaLogos оприлюднена лекція № 6 в рамках професійного курсу «Портретна фотографія очима художника»

Повернутися назад

Професійні курси «Портретна фотографія очима художника» продовжують свій розвиток на сайті нашого проекту. Так, для учасників Програми «Інтеграція через діалог» 2 вересня 2017 р. стала доступною лекція № 6, що є складовою ТЕМИ № 4 «Композиція». У ній викладачі Оксана та Дмитро Каліновські знайомлять слухачів із черговою частиною практичних порад ірландського фотографа Баррі О'Керролла.

Вже традиційно, всі охочі зможуть скачати урок у розділі «Матеріали», який стає доступним одразу ж після авторизації та долучення до навчання. За виконання домашнього завдання учасники вже вдруге зможуть отримати рекордну кількість балів – 50. А це, погодьтесь, дуже суттєво, коли мова йде про рейтинги. =)

Також хочемо поділитися приємною новиною від Адміністрації DiaLogos. Справа в тому, що відтепер в «Обговореннях» проекту кожен користувач має змогу не просто створити тему чи долучитися до вже існуючої, але й додати до свого повідомлення власні домашні роботи чи інші важливі файли. Головне – аби їхній сумарний обсяг не перевищував 100 Mb за раз. Перевірити, як це працює, ви зможете вже зараз. Зокрема, і у «Запитаннях й уточненнях до ТЕМИ № 4», присвячених новій лекції.

Поки ж нагадуємо, що, для зручності, нові фотороботи ви можете надсилати авторам онлайн-курсу на e-mail Laeticia@ukr.net з заголовком «Домашнє завдання по ТЕМІ № 4 (частина 3)». Туди ж можна писати з приводу всіх робочих нюансів. Також рекомендуємо відслідковувати успішність групи і власні результати у підпункті «Досягнення», інформація в якому оновлюється щовечора. Якщо ж вам не подобаються отримані бали за ту чи іншу роботу – ви завжди можете її переробити, із характерною відміткою у темі листа. Адже наш проект – це не школа чи ВНЗ, де в основі всього стоять оцінки. Для нас важливо, аби учасники дійсно чомусь навчилися. І бажано – із задоволенням для себе. =) Тож не соромтесь звертатися до нашої команди з приводу будь-яких актуальних для вас питань! А поки бажаємо вам по-справжньому приємного і цікавого навчання! Нехай щастить! ;)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.