Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Дніпропетровщині відбувся семінар-презентація за підсумками роботи Локального Центру м. Марганця (ФОТО)

Повернутися назад

24 лютого 2017 р., під час проведення у Центрі науково-технічної творчості м. Марганця Дніпропетровської області міського семінару з виховної роботи, було підведено підсумки річної роботи Локального Центру громадянської освіти в рамках Програми «Інтеграція через діалог».

Локальний координатор Морозова Мар’яна Олександрівна під час розповіді-презентації подякувала всім учасникам цього напрямку роботи з дітьми з родин ВПО. Також вона наголосила на особливому підході до проведення заходів проекту на місцях, на важливості використання позитивного досвіду роботи щодо психологічної, соціальної та освітньої підтримки дітей, створенні комфортних умов для особистої реалізації підлітків у нових для них умовах.

Заступники директорів навчальних закладів міста, партнери та спеціалісти осередку ознайомилися з оновленим форматом співпраці на 2017 р. і перспективними напрямками діяльності.

Окрім цього, учасники семінару обговорили потенційні заходи для дітей з числа цільових груп і поділилися враженнями щодо роботи з адаптації дітей з Донецької та Луганської областей в навчальних закладах міста та пошуку ефективних шляхів підтримки родин переселенців.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.