Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Дніпропетровщині запустили творчу майстерню «Дивосвіт» для школярів, яких зачепила війна

Повернутися назад

У м. Марганці Дніпропетровської області стартує цикл творчих майстерень «Дивосвіт», який триватиме впродовж травня-червня 2016 р. За словами координатора місцевого Локального Центру громадянської освіти Морозової Мар'яни, мова йтиме про комплексний навчально-виховний захід, який поєднуватиме 10 занять з гончарного мистецтва і стільки ж - з декоративно-ужиткового. Протягом роботи «Дивосвіту» діти дізнаються про особливості та різновиди народних ремесел Дніпропетровщини, матимуть можливість навчитися основним прийомам виготовлення та оздоблення гончарних виробів (ручного ліплення та роботи на гончарному крузі); ознайомляться з історією виробництва іграшок та родинних оберегів, навчаться прийомам створення авторських ляльок–мотанок та побутових предметів.

В рамках програми інтеграції, відбуватиметься спілкування школярів, вивчення літератури, ігри та пригощання солодощами. Як сподіваються викладачі Кириленко Олег і Лазданова Ірина, згадані курси створять умови для комфортної адаптації підлітків в нових соціальних умовах, розкриють обдарованості та вподобання, розвинуть художній смак та знання народних традицій, сформують первинні професійні орієнтири, а що не менш важливо - надихнуть їх на подальший творчий пошук.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.