Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Донеччині розпочались заняття з арт-терапії для дітей з цільових груп проекту «Інтеграція через діалог» (ФОТО)

Повернутися назад

Починаючи з лютого 2017 р., Локальний Центр громадянської освіти у м. Краматорську Донецької області № 1 проводить у ІІІ шкільному окрузі групові психологічні тренінги для дітей, котрі постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Наші колеги організували з цією метою дві вікові групи учасників: молодшу та середню.

За словами Локального координатора Лук'янової Людмили Олександрівни, одним із перших завдань для молодшої групи стало малювання поєднаних долоньок на папері, переплетення яких утворювало голуба – «птаха миру». Важливим моментом стало те, що діти повинні були написати всередині долоньок найважливіші, на їхню думку, цінності в житті кожної людини. Тож такі роботи не лише допомагали учням висловити наболіле через творчість, але й втілювали собою взаємодопомогу, дружбу і прагнення до світлого майбутнього. 

Старші ж школярі використовували метафоричні карти для знайомства і об'єднання в групи. З карт ними було складено сонце як «коло дружби», а промені підлітки вибудовували з ресурсних картинок.

Наші спеціалісти наголошують на важливості постійних занять з арт-терапії для дітей прифронтової зони. Саме вони бачили чимало жахіть війни. І якщо ми бажаємо, аби пережите не впливало на подальше молодого покоління, то повинні приділяти увагу такій допомозі вже сьогодні.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.