Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Донеччині учасники проекту написали офіційне звернення до однолітків з окупованих територій (ФОТО)

Повернутися назад

27 грудня 2017 р. у конференц-залі Донецького державного педагогічного університету відбулося чергове засідання Дискусійного клубу на тему «Врегулювання конфлікту на Сході України: правові, гуманітарні та безпекові аспекти», в якому взяли участь учні: Бахмутських НВК № 11 та ЗОШ № 18, Краматорської ЗОШ № 16 та Слов'янських ЗОШ № 5 і ЗОШ № 11.

Старшокласники обговорили вплив військових дій на економіку, комунальне господарство, соціально-психологічний, гуманітарний та економічний стан в Донецькій області зокрема й Україні загалом, а також поділилися світовим досвідом подолання подібних конфліктів.

Провідну роль у роботі Дискусійного клубу відіграли представники Бахмутського Локального Центру громадянської освіти в особі його очільника Суткового Володимира Лукича, а також вихованців – активних учасників проекту «Інтеграція через діалог»: Едуарда Котенджи, Іллі Лаушкіна та Олександри Севрюкової.

За результатами конференції, старшокласниками було записане звернення до однолітків, що проживають на тимчасово окупованих територіях.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.