Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Київщині діти воїнів АТО і переселенців взяли участь у заході, приуроченому до Дня Святого Валентина (ФОТО)

Повернутися назад

Кохання – одне з найсильніших і найпрекрасніших людських почуттів. Заради нього і завдяки йому людина стає кращою, сильнішою, хоробрішою.

Українська література наскрізь пройнята темою кохання, вона близька нам, бо ми впізнаємо свою історію чи переживання. На сторінках українських творів кохання буває взаємним і щасливим, тихим і радісним, а буває й нерозділеним чи навіть трагічним. Але це завжди вихор емоцій, що поглинає нас, змушуючи переживати, щиро захоплюватися чи посміхатися.

Переконалися в цьому й учасники Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» з м. Біла Церква Київської області. 14 лютого 2017 р., спеціально до Дня Святого Валентина, школярі БЗШ № 15 з числа цільових груп проекту були запрошені місцевим Локальним Центром громадянської освіти на захід «Про кохання й залицяння».

Сама зустріч вже традиційно відбулася на території бібліотеки навчального закладу. При цьому, для учнів 8 класів зачитувалися кумедні сценки залицяння з творів відомих вітчизняних авторів. Відповідаючи на запитання вікторини «З якого твору?», присутні згадали, а дехто й познайомився з гумором українських класиків.

Таким чином, наші колеги не лише надали змогу дітям відзначити міжнародне свято, але й вельми оригінальним чином познайомили їх із шедеврами української літератури. Самі ж діти усвідомили, наскільки близькими виявляються їхні переживання до того, що описано у творах. І – хтозна! – можливо, почерпнуть звідти для себе щось по-справжньому нове і цінне, коли безпосередньо зіштовхнуться зі світом романтичних стосунків.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.