Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Київщині підійшли до свого фіналу курси з англійської мови для дітей, що постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти заявляє про успішне завершення вересневого етапу курсів з англійської мови для дітей з числа ВПО та тих, чиї батьки захищають Батьківщину на Сході України.

За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, на уроках, які відбувалися на території БЗШ № 15 протягом 16-30 вересня 2016 р., 25 школярів вивчали наступні теми:

  • Заняття № 1. Привітання, представлення себе. Ознайомлення зі світом захоплень учнів. Командні ігри.   
  • Заняття № 2. Географічні особливості Великої Британії. Карта Великої Британії. Погода у даній державі. Аудіювання тексту та обговорення прослуханого.
  • Заняття № 3. Любов до подорожей. Практичне заняття: обговорення популярних місць для відпочинку туристів. Перегляд тематичних відео. Розв’язування різноманітних кросвордів.

Під керівництвом вчителя англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Лазоренко Алли Миколаївни, учні вдосконалювали навички діалогічного та монологічного мовлення, розвивали вміння практично застосовувати граматичний матеріал з вивчених тем. Паралельно, школярі активно спілкувались англійською мовою у колі друзів, розучували пісні. Будемо сподіватись, що такі заняття виявились корисними для підлітків, а головне – дозволили їм по-новому подивитись на питання вивчення англійської мови у школі і поза нею.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.