Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Київщині відбудеться зустріч білоцерківських та бахмутських учасників Програми освітнього партнерства

Повернутися назад

31 травня 2017 р. у м. Біла Церква відбудеться зустріч місцевих учасників Програми освітнього партнерства з колегами з м. Бахмута Донецької області в рамках проекту «Інтеграція через діалог».

Як стверджують Локальні координатори Богінська Лариса Петрівна та Сутковий Володимир Лукич, співпраця БНВО «ЗОШ № 15 – ДЮСОК» і Бахмутського НВК № 11 триває вже біля року. Впродовж згаданого періоду представники обох навчальних закладів провели декілька Skype-конференцій і реалізували ряд спільних громадських проектів. Цього ж разу білоцерківчани вирішили продемонструвати донеччанам красу рідного міста.

Згідно з програмою заходу, старшокласники не лише отримають змогу ближче познайомитися з однолітками, але й відвідають ряд визначних місць: долучаться до автобусного туру «Місто над Россю», відвідають дендропарк «Олександрія», стануть учасниками захоплюючого квесту «Чи знаєш ти моє місто?», а також майстер-класу з виготовлення піци. Фіналом цього насиченого дня стане перегляд вистави в театрі ім. Панаса Саксаганського «Дуже проста історія».

Організатори сподіваються, що подібні гостини стануть хорошою традицією для учасників проекту, надаючи змогу дітям, котрі постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму, не лише приємно провести свій час, але й дізнатися більше про різні регіони України і їхніх мешканців. А вже 1 червня 2017 р. господарі та гості заходу отримають змогу зустрітися знову – як учасники Сьомої Молодіжної Академії, яка проходитиме у м. Києві.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.