Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківська ЗОШ № 15

Школа-партнер

Рік заснування навчального закладу: 1990 р.
Адреса: м. Біла Церква Київської області, вул. Польова, 70.
Поштовий індекс: 09100.
Тел.: +38 (097) 532-24-85.
E-mail: larabog2010@ukr.net.
Сайт: bcschool15.at.ua.
Кількість учнів: 846.
Кількість класів: 29.
Кількість учителів: 60.
Чим ми пишаємося: Наш навчальний заклад є, без перебільшення, школою життя, на базі якої функціонує 36 безкоштовних гуртків різних напрямків, серед яких:

 • літературна студія «Золотий передзвін» (керівник - член Спілки письменників України В. І. Дідківський);
 • вокальний ансамбль «Дзвіночок»;
 • секція рукопашного бою, вихованці якої є чемпіонами світу;
 • секції футболу, волейболу, баскетболу та легкої атлетики.

Співпрацюємо з:

 • Жіночим Консорціумом України;
 • Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба»;
 • німецькою організацією "Deutsche Besellschaft".

Реалізуємо проекти: 

 • «Інтеграція через діалог»;
 • «Інтелект України»;
 • «Класна школа»;
 • «Інклюзивна освіта» (у школі навчається 22 дитини з особливими потребами);
 • «Безпечна школа»;
 • «Колесо безпеки»;
 • «Дитина під парасолькою прав».

Новини Локального Центру

 • 02 06.2017

  22:38
  У м. Біла Церква відбулася зустріч учасників Програми освітнього партнерства з гостями з Донеччини (ФОТО)

  31 травня 2017 р. відбулася довгоочікувана зустріч учасників Білоцерківського та Бахмутського Локальних Центрів громадянської освіти в рамках роботи Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Співпраця між двома закладами триває вже більше року: це і Skype-конференції, і онлайн-листування, і зустрічі під час численних Молодіжних Академій

  І ось в останній день весни юні білоцерківчани прийняли гостей у «Місті Добра». Згідно з програмою зустрічі, учасники (а ними були учні 6, 8 та 9 класів) змогли не лише ближче познайомитися, але й спільно відвідати визначні місця м. Біла Церква. До послуг дітей і дорослих були: автобусний тур містом, екскурсія на Замкову Гору, мандрівка дендропарком «Олександрія», квест «Чи знаєш ти моє місто?», а також майстер-клас з виготовлення піци в піцерії «Челентано». Фіналом цього насиченого дня став перегляд вистави «Дуже проста історія» в театрі ім. Панаса Саксаганського. А вже 1 червня 2017 р. представники обох Локальних Центрів долучилися до Сьомої Молодіжної Академії, що паралельно проходила у столиці.

  Директор БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» Слободянюк Наталія Григорівна та Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна висловлюють велику подяку за сприяння та підтримку даного заходу керівництву Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», начальнику Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрику Юрію Федоровичу, директору ЦТДЮ «Соняшник» Гутник Вірі Дмитрівні, за фінансову підтримку – народному депутату України Марченку Олександру Олександровичу, директору Київського обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського Ускову В'ячеславу Валентиновичу, ПП «Маршалок», ПП «Дригалого» та іншим небайдужим білоцерківчанам.

  Організатори сподіваються, що така зустріч стане доброю традицією і продовжить плідну співпрацю між БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» та Бахмутським НВК № 11, які віднедавна долучилися ще й до Програми освітнього партнерства проекту «Інтеграція через діалог».

  Білоцерківська ЗОШ № 15
 • 29 05.2017

  16:09
  На Київщині відбудеться зустріч білоцерківських та бахмутських учасників Програми освітнього партнерства

  31 травня 2017 р. у м. Біла Церква відбудеться зустріч місцевих учасників Програми освітнього партнерства з колегами з м. Бахмута Донецької області в рамках проекту «Інтеграція через діалог».

  Як стверджують Локальні координатори Богінська Лариса Петрівна та Сутковий Володимир Лукич, співпраця БНВО «ЗОШ № 15 – ДЮСОК» і Бахмутського НВК № 11 триває вже біля року. Впродовж згаданого періоду представники обох навчальних закладів провели декілька Skype-конференцій і реалізували ряд спільних громадських проектів. Цього ж разу білоцерківчани вирішили продемонструвати донеччанам красу рідного міста.

  Згідно з програмою заходу, старшокласники не лише отримають змогу ближче познайомитися з однолітками, але й відвідають ряд визначних місць: долучаться до автобусного туру «Місто над Россю», відвідають дендропарк «Олександрія», стануть учасниками захоплюючого квесту «Чи знаєш ти моє місто?», а також майстер-класу з виготовлення піци. Фіналом цього насиченого дня стане перегляд вистави в театрі ім. Панаса Саксаганського «Дуже проста історія».

  Організатори сподіваються, що подібні гостини стануть хорошою традицією для учасників проекту, надаючи змогу дітям, котрі постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму, не лише приємно провести свій час, але й дізнатися більше про різні регіони України і їхніх мешканців. А вже 1 червня 2017 р. господарі та гості заходу отримають змогу зустрітися знову – як учасники Сьомої Молодіжної Академії, яка проходитиме у м. Києві.

  Білоцерківська ЗОШ № 15