Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Біла Церква відбулася зустріч учасників Програми освітнього партнерства з гостями з Донеччини (ФОТО)

Повернутися назад

31 травня 2017 р. відбулася довгоочікувана зустріч учасників Білоцерківського та Бахмутського Локальних Центрів громадянської освіти в рамках роботи Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Співпраця між двома закладами триває вже більше року: це і Skype-конференції, і онлайн-листування, і зустрічі під час численних Молодіжних Академій

І ось в останній день весни юні білоцерківчани прийняли гостей у «Місті Добра». Згідно з програмою зустрічі, учасники (а ними були учні 6, 8 та 9 класів) змогли не лише ближче познайомитися, але й спільно відвідати визначні місця м. Біла Церква. До послуг дітей і дорослих були: автобусний тур містом, екскурсія на Замкову Гору, мандрівка дендропарком «Олександрія», квест «Чи знаєш ти моє місто?», а також майстер-клас з виготовлення піци в піцерії «Челентано». Фіналом цього насиченого дня став перегляд вистави «Дуже проста історія» в театрі ім. Панаса Саксаганського. А вже 1 червня 2017 р. представники обох Локальних Центрів долучилися до Сьомої Молодіжної Академії, що паралельно проходила у столиці.

Директор БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» Слободянюк Наталія Григорівна та Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна висловлюють велику подяку за сприяння та підтримку даного заходу керівництву Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», начальнику Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрику Юрію Федоровичу, директору ЦТДЮ «Соняшник» Гутник Вірі Дмитрівні, за фінансову підтримку – народному депутату України Марченку Олександру Олександровичу, директору Київського обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського Ускову В'ячеславу Валентиновичу, ПП «Маршалок», ПП «Дригалого» та іншим небайдужим білоцерківчанам.

Організатори сподіваються, що така зустріч стане доброю традицією і продовжить плідну співпрацю між БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» та Бахмутським НВК № 11, які віднедавна долучилися ще й до Програми освітнього партнерства проекту «Інтеграція через діалог».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.