Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Луганщині діти з цільових груп проекту стали слухачами курсів «Протидія мові ненависті в онлайн-просторі» (ФОТО)

Повернутися назад

В останній місяць поточного року наші колеги з Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти присвятили свою увагу учням з місцевої СЗОШ № 5. Так, саме для них, при сприянні директора навчального закладу Горобинської Ірини Вікторівни, було засновано школу-практикум «Протидія мові ненависті в онлайн-просторі».

Впродовж 2-25 грудня 2016 р., спільно з Локальним координатором Кравченко Галиною Анатоліївною, підлітки поглиблювали свої знання з прав людини, виконуючи практичні вправи, що були спрямовані на усунення корінних причин виникнення мови ненависті. Водночас, дітей навчали правильній поведінці для протидії останній. Зокрема, створенню індивідуальних стратегій подолання агресії.

За свідченнями самих організаторів, такі курси чи не найкраще допомагатимуть учням уникати конфліктів зі своїм оточенням. Адже, знаючи глибинні причини агресивної поведінки, можна не лише захиститися від чужого впливу, але й ефективніше контролювати власні емоції, що так актуально в підлітковому віці. Зрештою, вже після перших занять стали помітними деякі позитивні тенденції у поведінці учасників, які почали значно коректніше відноситися до навколишніх людей. А це чи не найбільше вселяє надію на перспективу читання подібних курсів, які, в підсумку, і допоможуть створити в Україні по-справжньому «нове» суспільство.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.