Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Луганщині продовжується презентація арт-проекту «Те, про що важко сказати» (ФОТО)

Повернутися назад

29 березня 2017 р. освітяни м. Сєвєродонецька Луганської області стали учасниками великого свята – фестивалю педагогічної майстерності «Технопарк-2017». В рамках урочистостей, під час студії «Інноваційний підхід до управління навчальним закладом», де працювали керівники шкіл, було представлено арт-проект дітей-переселенців «Те, про що важко сказати».

Чимало директорів навчальних закладів знали про існування виставки, сприяли її роботі на базі своїх шкіл, але безпосереднє занурення у зміст, участь у обговоренні, обмін думками стали можливими тільки сьогодні. Шановні керівники освітнього процесу озвучували своє бачення того, що зображено на фото, а потім знайомилися з ідеєю, темою, яку хотіли донести до глядачів автори світлин. Тим більше, що в аудиторії знаходилася і одна з авторів ідей, учасниця Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», учениця 11 класу Анастасія Лінник. Дівчина поділилася своїми задумами, враженнями і почуттями, які вона переживала під час створення представлених знімків.

Координатор Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти Кравченко Галина Анатоліївна значну увагу приділила характеристиці значення виставки з методичної точки зору. Наша колега також наголосила на потенціалі виставки як форми роботи з розвитку критичного мислення, прикладах її впливу на руйнування стереотипів. Було акцентовано увагу присутніх і на тому факті, що це – один з аспектів різнопланової діяльності проекту, який веде до вирішення основної мети, відображеної у назві: «Інтеграція через діалог». Мова йде про діалог в широкому розумінні – як глибинний обмін сенсами, що створює якісні зміни, сприяє зростанню довіри та взаємоповаги між людьми, а в результаті, надає можливості для спільних дій.

Ця думка була щиро підтримана педагогами, які пообіцяли подбати про ознайомлення з арт-проектом максимального числа жителів Луганщини.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.