Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Луганщині розпочинає свою роботу з учнями Освітньо-консультативний центр «Освітній компас»

Повернутися назад

Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в рамках проекту «Інтеграція через діалог», а також за безпосередньої підтримки Локального Центру громадянської освіти у м. Сєвєродонецьку Луганської області, розпочинає на базі останнього роботу Освітньо-консультативного центру «Освітній компас» для дітей з тимчасово окупованих територій, які здобувають загальну середню освіту екстерном у місцевих навчальних закладах.

Впродовж 20-31 березня 2017 р., коли проходитиме написання підсумкових контрольних робіт з навчальних предметів, школярі-екстерни матимуть змогу скористатися наступними послугами Центру:

  • Забезпечення якісної підготовки зі шкільних предметів (акцент – на українській мові і літературі, історії України та інших предметах).
  • Психологічна підтримка дітей, які цього потребують.
  • Юридичні консультації підлітків стосовно прав ВПО в Україні, допомога при оформленні документів на вступ до ВНЗ тощо.
  • Профорієнтаційна робота.
  • Проведення інтеграційних заходів / майстер-класів / тренінгів з особистісного розвитку, спрямованих на більш ефективну адаптацію до нових соціокультурних умов, подолання взаємних упереджень і стереотипів.
  • Забезпечення житлом та харчуванням на час написання підсумкових контрольних робіт.

Якщо у Вас виникли запитання або пропозиції, пов'язані з проектом, просимо адресувати їх нашому Локальному координатору Кравченко Галині Анатоліївні, скориставшись контактними даними, вказаними на персональній сторінці осередку на нашому сайті.

Коментарі

Уважаемая Галина Анатольевна! Большое Вам спасибо за заботу о наших детях. От всей души, выражаю Вам слова искренней благодарности за оказанную помощь в организации проживания и питания на период сессии за курс 11 класса и сдачу ЗНО по украинскому языку и литературе для детей из зоны АТО. Наши дети были окружены заботой и вниманием. Спасибо за душевное тепло, поддержку, радушие, которое вы им подарили. Вы вселили в детей веру в свои силы и надежду на будущее. Как хорошо, что в наше сложное время, остаются неравнодушные люди. Именно благодаря Вам у наших детей сбываются мечты. Успеха Вам в вашей тяжелой, но нужной работе!

Елена Лебедева
Дата народження:01.01.1975
E-mail:lena_lebedeva@i.ua
Телефон:+380990296634
Розташування:Луганська область, Антрацит

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.