Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Луганщині відбувся комплекс заходів, присвячених Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту (ФОТО)

Повернутися назад

Напередодні 27 січня 2017 р., за ініціативою Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти, учні тамтешніх шкіл № 1, № 5, № 12 та № 18 долучилися до відзначення Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. На численних зустрічах, які проходили у навчальних закладах і міській бібліотеці, юнаки і дівчата цього прифронтового населеного пункту говорили про Голокост як уособлення людських страждань і поневірянь.

Пройшло більше, ніж сім десятиліть, а біль від пережитих людством жахіть не вщухає. Особливо болюча для сприйняття тема – діти-жертви Голокосту. За словами учасників зустрічей, іноді вони ловили себе на думці, що душа рветься на шматочки від усвідомлення тих страхіть, через які довелося пройти маленьким жертвам однієї з найбільших трагедій XX ст.

Головні месиджі всіх зустрічей стосувалися того, що ми повинні не забувати про загиблих. Ми відзначаємо День пам'яті жертв Голокосту, щоб залишити спомин про цю трагедію наступним поколінням та не допустити повторення злочину у майбутньому.

Голокост назавжди залишиться попередженням для всіх людей про небезпеку, яка виникає через ненависть, фанатизм, расизм та упередження.

Зараз, коли ця трагедія все більше відходить у минуле, і коли кількість тих, хто вижив, зменшується, саме ми – теперішне покоління – повинні нести цю естафету пам'яті та відстоювати людську гідність, прикладати ще більше зусиль, щоб не допустити повторного геноциду та злочинів проти людства.

Учасники зустрічей відзначали, що Голокост – це європейська трагедія, а не трагедія окремо взятої країни. Не може бути трагедії одного народу. Лише біда усього людства.

Як зауважила у своєму виступі організатор обговорень, Локальний координатор Кравченко Галина Анатоліївна, вивчаючи цю жахливу сторінку минувшини, ми навчаємо сучасників толерантності. Остання є ключем до розуміння історії інших народів та свого власного минулого, а як наслідок – до порозуміння та успіху у сучасному житті.

І хоча Голокост неможливо зрозуміти, але історичний обов'язок людства – про це знати. Адже, як свідчить сама назва проекту наших колег, «Чужого болю не буває».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.