Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Луганщині завершується презентація арт-проекту «Те, про що важко сказати» (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 17 березня – 3 квітня 2017 р. у м. Сєвєродонецьку, що на Луганщині, триватиме виставка «Те, про що важко сказати». Нагадаємо, що арт-проект, авторами якого у серпні 2016 р. стали учасники Молодіжної команди нашої Програми, здобув масу схвальних відгуків по всій Україні. Наразі експонується декілька екземплярів виставки, на світлинах яких підлітки відобразили свої переживання і реалії життя.

Наші колеги із Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти за ці два тижні презентували роботи учням 7-11 класів місцевих шкіл № 1, № 5, № 6, № 12, № 15 і № 18, а також ЗОШ № 4 м. Рубіжного.

Метою виставки, за словами Локального координатора Кравченко Галини Анатоліївни, стало не лише сприяння розвитку толерантних відносин у суспільстві, але й руйнування стереотипів, з'ясування на прикладах конкретних життєвих ситуацій, які є сюжетною лінією в арт-проекті, що таке дискримінація, і яким чином можливо протидіяти її проявам.

Формат обговорення сприяв прийняттю досвіду кожної людини, а всі учасники мали можливість поділитися власним розумінням ситуації, запропонувати свої варіанти зменшення напруги у найближчому середовищі, виробити нове бачення шляхів вирішення озвучених проблем. «Чужого болю не буває» – саме до такої спільної думки дійшли всі, хто знайомився з виставкою та приймав участь в обговоренні порушених нею вразливих тем.

За словами організаторів, вже в понеділок світлини продовжать свою подорож країною. Цього разу вони відправляться у Чернігівську область.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.