Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На сайті проекту опубліковано ювілейну, десяту лекцію для учасників онлайн-курсів з портретної фотографії

Повернутися назад

Як і було анонсовано раніше, на цих вихідних для учасників Професійних курсів «Портретна фотографія очима художника» була оприлюднена лекція № 10. В уроці під назвою «Портретна зйомка. Частина 3» всі охочі мають змогу дізнатися більше про такі важливі нюанси фотосправи як точка зйомки, ракурси та постановка моделі. 

У традиційно легкій і цікавій формі Оксана Каліновська розповідає про секрети портретного фото та вплив ракурсів на ідею портрету. Лекція наповнена особливо великою кількістю візуальних прикладів, порад і «фішок», які й вирізняють професійні портрети від аматорських. 

Для закріплення теоретичного матеріалу, слухачі курсів повинні надіслати авторській групі 3 фото, виконані за правилами нового уроку. Як завжди, роботи приймаються за адресою Laeticia@ukr.net. Для максимально швидкого опрацювання домашніх завдань, просимо учасників завжди вказувати при цьому своє прізвище та ім'я, а також номер лекції або теми, по якій виконувалась робота. Максимальна оцінка за ці світлини – 30 балів. З огляду ж на все більшу конкуренцію у рейтингу і той факт, що запрошеними виявляться 20 найактивніших учасників, отримання високих оцінок стає все важливішим, а результат – все непередбачуванішим. =)

Втім, нагадуємо всім зацікавленим, що набір на фотокурси все ще триває. Попереду – 4 особливо цікаві лекції та цілих 2 тижні спільної роботи, впродовж яких все ще прийматимуться домашні завдання від учасників. Тому, навіть якщо Ви поки сумніваєтесь у тому, чи варто взагалі долучатися до навчання, знайте, що у Вас, при бажанні, ще є всі шанси опинитися в топі «Досягнень». ;) 

Не забуваймо і про те, що формат онлайн-навчання надає можливість для кожного учасника отримати вичерпні відповіді на свої запитання або ж просто поспілкуватися з авторами курсів Оксаною та Дмитром Каліновськими в «Обговореннях» проекту. Тож закликаємо почастіше використовувати таку можливість. Зрештою, обмін досвідом – один із найефективніших способів стати фахівцем своєї справи. А саме для цього ми тут і зібрались. =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.