Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На теренах Київщини пройшов еко-калейдоскоп «Першим я приніс весну» для дітей з числа ВПО (ФОТО)

Повернутися назад

2 лютого 2017 р. представники Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти запросили на еко-калейдоскоп «Першим я приніс весну» дітей-переселенців, учнів 5 класів.

Бібліотекар БЗШ І-ІІІ ступенів № 15 Войтенко І. М. розповіла учням про День Бабака, який відзначається 2 лютого, як одне із дуже популярних свят у США. Проте, традиції його проведення беруть свій початок ще з Давнього Риму, де за поведінкою їжака визначали, яку погоду слід очікувати, і чи довго ще триватиме зима. А ось давні німці твариною-синоптиком вважали борсука. Схоже прогнозування погоди було і в українців, щоправда, наші пращури віддавали більшу перевагу птахам.

Діти з помітним зацікавленням переглянули відео «День Бабака святкують уже 130 років», а також поділилися відомими їм прикметами про погоду. Сьогодні передбачити її можна запросто, оскільки справно виконують свою роботу працівники метеорологічних служб, і дізнатися, чи довгою буде зима, можна ще влітку. Але це ніяк не вплинуло на американську й українську традицію святкувати День Бабака, зробивши її з роками лише популярнішою.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.