Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На території Київщини відбулися уроки «"Олександрія" у сім’ї європейських парків» для дітей з цільових груп проекту (ФОТО)

Повернутися назад

6 лютого 2017 р. для учнів 6 класів, котрі є учасниками Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», Локальний Центр громадянської освіти у м. Біла Церква організував туристичну бібліоагенцію «"Олександрія" у сім’ї європейських парків».

Захід відбувся на території бібліотеки БЗШ № 15, в рамках ознайомлення цільових категорій проекту з принадами міста. Наша колега Войтенко І. М. розповіла підліткам про дендрологічний парк «Олександрія», який належить до числа найбільших в Україні, маючи територію 400 га. Об'єкт було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Францішека-Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.

Незважаючи на складні історичні потрясіння, парк зберіг головні ландшафтні композиції, і на сьогодні є унікальною пам'яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники. Колекція парку налічує близько 2500 видів рослин.

«Олександрія» – зразок ландшафтного парку з елементами романтизму та сентименталізму. Його відвідувачів вражають могутні дерева, що створюють чудові пейзажні композиції, та пам’ятки архітектури. На території пам'ятки в 1962 р. було засновано музей, де можна ознайомитися з біографічними даними родини Браницьких, історією створення й розвитком парку в різні часи та його сучасним станом.

Як визнали самі підлітки, для них «Олександрія» нагадує хороший фільм, який постійно хочеться передивитися. Незабутні враження від його відвідування гарантовані. Він прекрасний кожної пори року. Тож не дивно, що ця пам'ятка є справжньою прикрасою міста і його гордістю.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.