Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Наші білоцерківські партнери організували літературну акцію для дітей, присвячену подіям Другої світової війни (ФОТО)

Повернутися назад

«Читаємо дітям про війну» – таку назву має акція Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти, присвячена 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Стартував захід у книгозбірні БНВО «ЗОШ № 15 – ДЮСОК» 3 травня 2017 р.

Представники осередку підготували для учасників Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», найкращі оповідання, уривки з прозових та поетичних творів українських письменників, присвячені цим трагічним подіям. Серед авторів – справжні майстри слова: Юрій Збанацький, Юрій Яновський, Кузьма Гриб, Дмитро Ткач, Лариса Письменна, Григір Тютюнник, Борис Комар, Анатолій Давидов, Григорій Кирилюк, Павло Ковальов, а також письменники з Білоцерківщини Андрій Гудима й Анатолій Гай.

Бібліотекарі Ксенія Гнуда та Юлія Сидоренко доступно розповіли маленьким читачам про мужність і героїзм представників українського народу, які вистояли у протиборстві двох тоталітарних режимів, захищаючи рідний край у страшній війні 1939-1945 рр.

Патріотизму не вчать, його виховують: у сім'ї, школі, бібліотеці. Саме тому Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна і вирішила приділити особливу увагу патріотичному вихованню, щоб юне покоління знало історичну ціну сьогоднішнього дня.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.