Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Наші колеги з м. Біла Церква поділилися тим, як розважають учасників пришкільного літнього табору з Попаснянщини (ФОТО)

Повернутися назад

Ось вже другий тиждень, як при БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК», на базі якого діє Локальний Центр громадянської освіти у м. Біла Церква Київської області, функціонує пришкільний літній табір «Світанок». Серед його учасників – представники цільових груп Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог»

Особливо приємно відзначити те, що почесними гостями табору стали діти з прифронтової зони – навчальних закладів Попаснянського району Луганської області. Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна приділяє постійну увагу згаданим підліткам, намагаючись подарувати їм якомога повніші враження про красу Центральної України.

Так, 11 червня 2017 р. для згаданих учнів було організовано незабутню екскурсійну поїздку до ландшафтного парку с. Буки Сквирського району Київської області. Вже наступного дня діти отримали змогу познайомитися з мешканцями біопарку «Золотий фазан» (с. Вишківське Ставищенського району Київської області).

Найбільше ж вразила підлітків поїздка 13 червня 2017 р. до одного з найбільш успішних і сучасних фармацевтичних підприємств України – «Біофарма». Працівники комплексу з радістю погодилися провести цікаве дозвілля для гостей із Луганщини

Під час екскурсії школярі отримали змогу детально ознайомитися з виробництвом стерильних лікарських засобів у скляних і пластикових флаконах, ампулах і шприцах, а також із технологією виготовлення м'яких лікарських форм.

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з природничих наук, а в хімічній лабораторії заводу для екскурсантів були проведені інтерактивні наукові досліди. По закінченню мандрівки, працівники «Біофарми» подарували дітям сувеніри і пригостили смачним морозивом. 

За словами організаторів та самих учасників, кожна зі згаданих екскурсій справила на них по-справжньому незабутні враження, адже продемонструвала не лише красу регіону, але й те, яких успіхів у певній сфері можуть досягнути люди, котрі по-справжньому люблять те, чим займаються. 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.