Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Наші партнери з м. Біла Церква долучилися до організації відпочинку у літньому таборі для дітей з Попаснянського району (ФОТО)

Повернутися назад

6 червня 2017 р., на запрошення Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, на відпочинок у пришкільний табір для лідерів учнівського самоврядування «Успішний крок» приїхали 19 школярів Попаснянського району Луганської області.

За 18 днів перебування в таборі, діти з м. Попасної матимуть змогу безкоштовно відвідати Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського, кінотеатр ім. Довженка, дендропарк «Олександрія», а також побувати на екскурсіях м. Біла Церква та видатними місцями Київщини.

Безпосередніми співорганізаторами подібного відпочинку виступили наші колеги з Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти. Його очільниця Богінська Лариса Петрівна переконана, що перебування на білоцерківській землі залишить у гостей незабутні враження, а час, проведений у таборі, стане для кожного учасника тим прекрасним періодом, на який щороку з нетерпінням і надіями чекають підлітки. Водночас, наші партнери висловлюють сподівання, що діти, познайомившись ближче, привезуть у свої домівки дух єднання та дружби, подарований білоцерківчанами, і допоможуть дорослим зрозуміти, що Україна – по-справжньому прекрасна у своїй різноманітності, єдина та неподільна держава.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.