Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Нашими колегами була організована дискусія на тему «Антикорупція» для столичних старшокласників (ФОТО)

Повернутися назад

4 грудня 2017 р. у середній загальноосвітній школі I-III ступенів № 190 Деснянського району м. Києва відбулася дискусія на тему «Антикорупція», приурочена до Всеукраїнського тижня права. Захід, котрий відбувався в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», провела вчитель історії та правознавства Крапива Тетяна Миколаївна.

Початок заняття було присвячено обговоренню антикорупційної реформи, котра розпочалася в Україні. Водночас, учні 9-А класу (значну частину з яких складали представники цільових груп нашого проекту) отримали можливість розглянути питання корупції та боротьби з нею на прикладі вітчизняного суспільства.

Визначившись у суті поняття «корупція» і тому, чим вона загрожує розвитку України у сьогоденні, підлітки обговорили найбільш поширені типи цього явища в житті пересічного громадянина, а також його основні причини. Встановивши, хто повинен нести відповідальність за боротьбу з корупцією, школярі описали ролі та обов'язки згаданих осіб. 

За словами співорганізатора заходу, координатора Локального Центру громадянської освіти у м. Києві № 4 Шумякової Надії Василівни, учасники зустрічі звернули свою увагу і на приклади корупції, які відомі їм із засобів масової інформації, соціальних мереж, повсякденного життя. Учні зробили висновки про те, яким чином можна боротися з цим ганебним явищем. Окремо було висловлено думки щодо їхнього бачення особистого внеску у боротьбу з корупцією

На завершення, школярі отримали інформаційні матеріали Міністерства юстиції України «Я маю право!», які спрямовані на інформування вітчизняного суспільства про способи боротьби з корупцією та іншими порушеннями прав людини. На думку наших колег, такі заходи є вкрай важливими у сучасних умовах, адже покращують поінформованість юного покоління у питаннях захисту своїх прав, підвищують загальну активність пересічних громадян, а як наслідок – напряму впливають на рівень розвитку самого суспільства.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.