Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Новий Освітньо-консультативний центр «Освітній компас» відкриє свої двері для старшокласників Донецької області

Повернутися назад

У м. Бахмуті Донецької області, з ініціативи місцевого Локального Центру громадянської освіти та особисто його координатора Суткового Володимира Лукича, триває підготовчий етап роботи Освітньо-консультативного центру «Освітній компас» для дітей з тимчасово окупованих територій, які є учасниками екстернатної форми навчання у школах регіону та планують пройти зовнішнє незалежне оцінювання

Попри те, що основна сесія ЗНО розпочинається у травні 2017 р., підготовка школярів-екстернів триває ще з початку навчального року. Зокрема, для учнів 11-х класів проводяться вебінари з історії України (викладач – Сутковий Володимир Лукич), а також української мови і літератури (куратор – Алексєєнко Ангеліна Володимирівна). 

Основний етап діяльності центру «Освітній компас» у м. Бахмуті розпочнеться в другій половині травня 2017 р. Учасники Освітньо-консультативного центру отримають змогу скористатися наступними послугами:

  • Забезпечення якісної підготовки зі шкільних предметів (акцент – на українській мові та літературі, історії України та інших предметах).
  • Психологічна підтримка дітей, які цього потребують.
  • Юридичні консультації старшокласників стосовно прав ВПО в Україні, допомога при оформленні документів на вступ до ВНЗ тощо.
  • Профорієнтаційна робота.
  • Проведення інтеграційних заходів / майстер-класів / тренінгів з особистісного розвитку, спрямованих на більш ефективну адаптацію до нових соціокультурних умов, подолання взаємних упереджень і стереотипів.
  • Забезпечення житлом та харчуванням на час проходження основної сесії ЗНО.

Робота Освітньо-консультативних центрів «Освітній компас» проводиться у рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», котра реалізується Всеукраїнською асоціацією «Нова Доба» за підтримки ЄС.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.