Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Онлайн-курси «Портретна фотографія очима художника» нестримно наближаються до свого фіналу!

Повернутися назад

Впродовж останнього тижня вся команда авторів Професійних курсів «Портретна фотографія очима художника» була свідком масштабного протистояння, яке розгорнулося серед учасників згаданого онлайн-проекту. Фаворити змінювали одне одного з кожним оновленням рейтингів, а на місце у 20-ці фіналістів досі претендує вдвічі більше людей.

Величезна кількість фоторобіт, які необхідно було вчасно перевірити, зумовила незначне зміщення графіків публікації останніх двох лекцій Дмитра та Оксани Каліновських. Так, лекція № 13 під назвою «Основи роботи в графічних редакторах» з'явилася у публічному доступі 30 вересня, а фінальна лекція № 14 «Основи роботи в графічних редакторах. Частина 2»2 жовтня 2017 р. Тоді ж були опубліковані і домашні завдання по обох уроках у вигляді тестувань в розділі «Навчальна програма».

З огляду на сказане вище, було вирішено, що дедлайн прийому робіт (у вигляді фотографій чи складання тестувань) буде перенесено до кінця 4 жовтня 2017 р. Роботи, отримані від учасників після півночі, до рейтингу не увійдуть. Після зазначеної дати буде визначено список фіналістів (з оглядом не лише на кількість балів, але і на рівень самих фото), які будуть запрошені Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», у співпраці з міжнародною Місією "Caritas-Spes", на Фотоакадемію, що пройде у м. Ужгороді в період з 19 по 23 жовтня 2017 р. Саме там учасників очікують цікаві майстер-класи з портретної фотографії, тренінги зі створення та успішного запуску власних громадських проектів, інтерактивні екскурсії та яскраві враження від перебування в мальовничому куточку України.

Тож для всіх, хто все ще сумнівається, чи є можливість потрапити на захід, кажемо: шанси є! Доздайте протягом 4 жовтня 2017 р. на e-mail Laeticia@ukr.net ті домашні роботи, які ще не були надіслані (з відповідними підписами) – і станьте учасником незвичайного навіть для проекту «Інтеграція через діалог» заходу! Адже, нагадуємо: не важливо, коли були зроблені світлини. Головне – аби вони були Вашими та відповідали правилам конкретного завдання. Тож, успіхів вам, колеги, і до зустрічі на Фотоакадемії! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.