Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Опубліковано рукописний «журнал» учасників літнього табору у м. Бердичеві (ФОТО)

Повернутися назад

Серед результатів роботи англомовного літнього табору у м. Бердичеві Житомирської області необхідно окремо згадати про випуск рукописного «журналу» учасниками. У своєму англомовному ЗМІ діти поділилися враженнями від попередніх тижнів роботи. Публікація мала на меті також перевірку знань учнів. 

Як зазначила викладач англійської мови Ольга Мельничук, уроки англійської мови були зосередженими на розвиток вміння побудови граматично правильних простих та складних речень. Під час занять вихованці табору вчились будувати діалоги та монологи з активним використанням нових лексичних одиниць.

Завдання для дітей були мовленєвого, творчого характеру різного рівня складності. Останні спонукали підлітків до розумової активності. Уроки мали на меті формування у школярів комунікативної компетентності за допомогою інтерактивних методів, стимуляцію творчості, ініціативи та образного мислення. Приємним результатом роботи стало те, що під кінець табірної зміни кожна дитина досягла успіхів у вивченні іноземної мови. Звершення, безумовно, є різними, але кожен учасник продемонстрував прогрес і бажання вчитися. Найяскравішим же прикладом досягнень учнів став зазначений «журнал». Його оцифровану версію і пропонуємо Вашій увазі нижче:

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.