Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Організатори харківської «Творчої майстерні» для дітей з числа ВПО підбили підсумки своєї роботи (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 3-27 грудня 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Харкові № 1 проводив спільно з громадською організацією «Асоціація багатодітних сімей "AMMA"» заняття гуртка «Творча майстерня» для дітей-переселенців. Всього відбулося 8 зустрічей, під час яких школярі вивчали наступні теми:

  1. «Новорічні прикраси» (3 год.).
  2. «Півник – символ нового року» (1,5 год.).
  3. «Оріґамі – мистецтво паперових виробів» (3 год.).
  4. «Чудова країна гіпсу» (1,5 год.).
  5. «Оригінальна підставка для олівців» (1,5 год.).
  6. «Святкові листівки» (1,5 год.).

Протягом зазначеного періоду діти отримали змогу не тільки розширити коло своїх знань, вмінь і навичок, але й познайомитися з новими друзями та навчитися працювати в колективі. Самі курси мали, насамперед, терапевтичний та психологічний ефект, дозволивши учасникам краще адаптуватися до нового середовища і стати його важливою складовою. Водночас, вони сприяли розвитку естетичного смаку і любові до творчості.

Варто додати, що створені дітьми вироби стали чудовими подарунками як для них самих, так і для їхніх батьків і друзів, стимулюючи підлітків до подальшого розвитку власного потенціалу. Як сподіваються наші колеги, такі курси з арт-терапії відбуватимуться на постійній основі і в новому семестрі. А тому, якщо Ви зацікавлені у подібній можливості – зверніться за записом до організаторів, скориставшись наведеними на сайті «Інтеграції через діалог» контактами.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.