Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Основи репортажної фотозйомки: опублікована нова лекція від авторів курсу «Портретна фотографія очима художника»

Повернутися назад

24 вересня 2017 р. на сайті Програми «Інтеграція через діалог» з'явилася лекція № 12 онлайн-курсів «Портретна фотографія очима художника». Цього разу в поле зору авторів проекту потрапив такий важливий напрямок фотомистецтва як репортаж. Розпочавши з його історії та різновидів, Спеціаліст Оксана Каліновська вміло демонструє основи репортажної зйомки, а також ділиться її маловідомими секретами.

Важливою особливістю наших занять є активне покликання на досвід визнаних фотомайстрів минулого і сучасності. Не став виключенням і цей урок. Так, у новій лекції зі слухачами «поділиться» своїми роздумами покійний класик світової фотографії Анрі Картьє Брессон«Як компонувати кадр?»«Кого краще використовувати в якості моделей для портретної зйомки?»«Скільки кадрів необхідно для створення вдалого фото?» – на всі ці та багато інших важливих питань кожен читач отримає відповідь саме під час цього заняття.

Цікавим є й домашнє завдання для учасників. Як завжди, авторський колектив намагається якомога тісніше поєднати теоретичні відомості з практикою. Тому цього разу слухачам пропонують надіслати на e-mail Laeticia@ukr.net під заголовком «Домашнє завдання по ТЕМІ № 5 (частина 5)» фотографії, які б відповідали критеріям репортажної зйомки. Винагорода у випадку успішного виконання завдання – цілих 50 балів!

Звернемо увагу на те, що у наступній ТЕМІ № 6 «Основи роботи в графічних редакторах» акцент буде зроблено, в першу чергу, на тестових завданнях. Тому згадані вище світлини – останнє по-справжньому часозатратне завдання наших курсів. І, варто визнати, одне з тих, які можуть радикально змінити актуальний рейтинг учасників та остаточно визначити, хто з них поїде на майстер-класи в м. Ужгород вже наступного місяця.

З огляду на сказане, особливо важливо, аби ті, хто долучився до проекту, якомога швидше надіслали фотороботи, яких їм наразі бракує для високих позицій у рейтингу, на робочу пошту Оксани Каліновської, з відповідними підписами щодо тематики. У кожного з вас ще є шанс потрапити у ТОП-20 фіналістів! Відслідковувати ж успіхи кожного учасника всі охочі мають змогу в онлайн-режимі у розділі «Досягнення». Також відзначимо, що ті слухачі, які зароблять в рамках курсів (тобто, до 30 вересня 2017 р. включно) не менше 100 балів, отримають на свою поштову скриньку впродовж тижня після завершення навчання офіційні сертифікати учасників проекту, який підтримується ЄС.

А поки хочемо побажати всім, хто причетний до курсу, хорошого настрою, цікавої програми і натхнення до нових звершень! Зрештою, це саме те, заради чого ми й працюємо! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.