Попаснянська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1
Центр освітнього партнерства
Рік заснування навчального закладу: 1991 р.
Адреса: м. Попасна Луганської області, вул. Донецька, 2 а.
Поштовий індекс: 93300.
Тел.: +38 (06474) 2-04-90.
E-mail: popasnaya_school_1@ukr.net.
Сайт: Відсутній.
Кількість учнів: 220.
Кількість класів: 11.
Кількість учителів: 22.
Чим ми пишаємося: Талановитими дітьми, участю в проекті "CLASS ACT", «Схід-Захід», танцювальним колективом «Конфіті». Ми залишаємося єдиною українською школою в місті. Маємо надію на продовження проекту "CLASS ACT", «Схід-Захід» в рамках «міжшкільного партнерства», зі школами м. Нововолинська, м. Костополя, м. Львова та м. Біла Церква.
Проживаю на лінії збройного зіткнення .Сподібаюся на мир в найближчий час.
Новини Локального Центру
- 18 05.2017Представники Програми «Інтеграція через діалог» виступили в прямому ефірі радіо «Львівська хвиля» (ВІДЕО)
14:4618 травня 2017 р. у ранковому радіоефірі «Львівської хвилі» відбулася зустріч представників та учасників Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» з ведучою програми «Ранкова панорама» Катериною Вороновою.
Гостями студії стали: Адміністратор онлайн-складової проекту Тарас Олексин, директор Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Шулік Віктор Григорович, а також учениці згаданого навчального закладу – Маргарита Панчина і Євгенія Стришкова.
Тарас Олексин розповів аудиторії радіо про особливості функціонування проекту. Зокрема, було згадано про специфіку діяльності Локальних Центрів громадянської освіти на місцях, результати семінарів та Молодіжних Академій, арт-проекти учасників зустрічей, онлайн-курси, які пропонує Програма, а також про проміжні результати флешмобу «Діалоги з друзями», переможці якого побувають 31 травня – 1 червня 2017 р. на Сьомій Молодіжній Академії у м. Києві.
У свою чергу, Шулік Віктор Григорович розповів про власний досвід участі колективу школи у Програмі освітнього партнерства від «Інтеграції через діалог», а також про перші враження дітей і дорослих від поїздки до м. Львова. Приїзд делегації з м. Попасної був зумовлений виходом у фінал щорічного конкурсу «SOS – історична пам'ятка», що його співорганізаторами вже вкотре стали Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» і кафедра Історії України та етнокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка».
В підсумку, учасники дискусії прийшли до висновку про високу затребуваність подібного обміну досвідом між представниками різних регіонів України. Саме налагодження діалогу між українцями і здатне буде призвести до подолання упереджень і стереотипів, а як наслідок – до досягнення справжньої єдності та миру в країні.