Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Представники Програми «Інтеграція через діалог» виступили в прямому ефірі радіо «Львівська хвиля» (ВІДЕО)

Повернутися назад

18 травня 2017 р. у ранковому радіоефірі «Львівської хвилі» відбулася зустріч представників та учасників Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» з ведучою програми «Ранкова панорама» Катериною Вороновою.

Гостями студії стали: Адміністратор онлайн-складової проекту Тарас Олексин, директор Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Шулік Віктор Григорович, а також учениці згаданого навчального закладу – Маргарита Панчина і Євгенія Стришкова.

Тарас Олексин розповів аудиторії радіо про особливості функціонування проекту. Зокрема, було згадано про специфіку діяльності Локальних Центрів громадянської освіти на місцях, результати семінарів та Молодіжних Академій, арт-проекти учасників зустрічей, онлайн-курси, які пропонує Програма, а також про проміжні результати флешмобу «Діалоги з друзями», переможці якого побувають 31 травня – 1 червня 2017 р. на Сьомій Молодіжній Академії у м. Києві.

У свою чергу, Шулік Віктор Григорович розповів про власний досвід участі колективу школи у Програмі освітнього партнерства від «Інтеграції через діалог», а також про перші враження дітей і дорослих від поїздки до м. Львова. Приїзд делегації з м. Попасної був зумовлений виходом у фінал щорічного конкурсу «SOS – історична пам'ятка», що його співорганізаторами вже вкотре стали Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» і кафедра Історії України та етнокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка».

В підсумку, учасники дискусії прийшли до висновку про високу затребуваність подібного обміну досвідом між представниками різних регіонів України. Саме налагодження діалогу між українцями і здатне буде призвести до подолання упереджень і стереотипів, а як наслідок – до досягнення справжньої єдності та миру в країні.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.