Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Представники Бахмутського Локального Центру взяли участь у V-му Відкритому регіональному форумі (ФОТО)

Повернутися назад

14 грудня 2017 р. у Читальній залі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (УІПА) м. Бахмута відбувся V-й Відкритий регіональний форум «Актуальні проблеми України очима молоді». Тему цьогорічної зустрічі було визначено як «Права та свободи людини в сучасному вимірі (на прикладі м. Бахмута та Бахмутського району)».

Організаторами Форуму стали: місцеве Управління освіти, Управління молодіжної політики та справах дітей Бахмутської міської ради, УІПА, Бахмутська міжрайонна прокуратура, а також Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба».

Всього ж до заходу приєдналися 302 учні та студенти з навчальних закладів міста і району, котрі об'єдналися у 17 команд. Одну з них складали учасники Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», в особі представників Бахмутського Локального Центру громадянської освіти

При підготовці до Форуму, команди отримали конкретні завдання: дослідити стан реалізації прав і свобод у регіоні, використовуючи соціологічні опитування, вивчити матеріали ЗМІ, проаналізувати роботу відповідних органів влади та установ. Під час самої ж конференції відбулася публічна презентація згаданих досліджень.

За словами Локального координатора Суткового Володимира Лукича, зустріч пройшла жваво, організовано і творчо, отримавши високу оцінку учасників і членів журі. Зрештою, подібні конференції є необхідними у сучасних українських реаліях, адже максимально сприяють аналізу молодим поколінням наявних у суспільстві проблем. У свою ж чергу, така діяльність є необхідною частиною шляху до вирішення останніх. 

Після захисту проектів, кожен учасник отримав сертифікат, а команди – цінні подарунки від ВА «Нова Доба» та органів місцевого самоврядування, котрі вручила секретар Бахмутської міської ради Кіщенко Світлана Іванівна.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.