Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Представники Марганецького Локального Центру громадянської освіти взяли участь у тренінгу в м. Запоріжжі (ФОТО)

Повернутися назад

У квітні 2017 р. координатор Локального Центру громадської освіти в м. Марганці Дніпропетровської області Морозова Мар'яна Олександрівна взяла участь у тренінгу в м. Запоріжжі.

Захід, до якого долучилися місцеві та регіональні ЗМІ, а також представники громадських організацій, було організовано за сприяння представництва Європейського Союзу в Україні та громадської організації «Інтерньюз – Україна».

Цілями медіа-тренінгу було визначено:

  • проведення навчання для журналістів на тему європейської інтеграції, впровадження демократичних реформ в Україні;
  • здійснення допомоги представникам ЗМІ у створенні медійних матеріалів відповідного спрямування;
  • висвітлення реалізації проектів розвитку громад за підтримки ЄС.

Змістовними, інформативними та актуальними стали тренінги Віталія Рибака, представника ГО «Інтерньюз – Україна» («"Безвіз" для України. Що мають знати українські громадяни?»), Андрія Барулина, керівника проектів ХОГО «Регіональна рада підприємців» («Енергоефективність як європейська практика»), Ірини Куратченко, голови правління Запорізької обласної громадської організації «Об'єднання психологів та психоаналітиків "Взаємодія"» («Адаптація жінок, які постраждали внаслідок конфліктів») та інші.

Морозова Мар'яна Олександрівна стала спікером секції «Ефективність впровадження проекту "Інтеграція через діалог"». В ході роботи було наголошено на особливостях Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Присутні ознайомилися з можливостями використання сучасних інтерактивних форм взаємодії учасників проекту «Інтеграція через діалог», основними умовами успішної адаптації дітей з числа ВПО до нових соціокультурних умов та інтеграції у місцеві спільноти, як важливим дієвим інструментарієм діяльності Локальних Центрів громадянської освіти.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.