Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Представниці Програми «Інтеграція через діалог» долучилися до конкурсу «Поезія... – безсмертний дотик до душі» (ФОТО)

Повернутися назад

Не так давно, 19 березня 2017 р., вся Україна віншувала з Днем народження по-справжньому молоду душею і талановиту поетесу Ліну Костенко. Її творчість відзначена низкою літературних премій. З перших публікацій ця жінка привертає до себе увагу шанувальників надзвичайною лірикою та активною громадянською позицією. Вона завжди знаходить влучне і правдиве слово про свій народ, рідну мову, любов, гідність, сумління...

18 квітня 2017 р. в Центральній бібліотеці м. Біла Церква Київської області, за безпосередньої підтримки наших партнерів, відбувся Міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Ліни Костенко «Поезія... – безсмертний дотик до душі».

Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти був гідно представлений ученицею 7-В класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» Вікторією Діхтяренко та представницею 9-Б класу БВЗШ № 1 Анастасією Шваєю.

За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, Анастасія була нагороджена грамотою Білоцерківської ЦБС та книгами, а Вікторія отримала від організаторів конкурсу подяку.

Вітаємо наших учасниць з дебютом, бажаємо їм невичерпної любові до поезії й художнього слова, а головне – все нових перемог!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.