Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Проект «Інтеграція через діалог» був презентований громадськості на зустрічах з Представництвом ЄС в Україні (ФОТО)

Повернутися назад

У листопаді 2017 р. одразу у декількох областях України, в межах інформаційної кампанії Представництва Європейського Союзу «Будуймо Європу в Україні», було проведено серію інформаційно-просвітницьких заходів. Мета акції – пояснити важливість реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей і підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між нашою державою та ЄС. Велику увагу було приділено пріоритетам допомоги, яку ЄС надає Україні, а також було зроблено огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів. 

У відповідності до програми заходів, відбулася публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС на обласних рівнях. Одночасно у двох областях – Луганській та Черкаській, проходила презентація Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог»

На запрошення організаторів зустрічей, у м. Черкаси, в Черкаській обласній державній адміністрації, проект представляла координатор Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти Кравченко Галина Анатоліївна. Учасники заходу отримали можливість познайомитись з основними напрямками роботи в рамках проекту в різних областях України та проміжними результатами цієї діяльності.

Значну увагу було приділено роботі інтеграційно-освітнього центру «Літні зустрічі», який діяв на території  Черкаської області у с. Носачів у червні 2017 р. На запрошення директора сільської школи Громової Олени Андріївни, учасники Програми, діти-переселенці, стали гостями місцевої громади, знайшли нових друзів, отримали можливість познайомитись з історичними пам'ятками краю. Було відзначено, що співпраця з освітянами Черкащини має своє продовження і подальші конкретні плани реалізації. 

Водночас, 14 листопада 2017 р. у Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, що розташована в м. Сєвєродонецьку, роботу проекту «Інтеграція через діалог» представляла директор СЗОШ № 5 Горобинська Ірина Вікторівна. Саме ця школа завжди виступає майданчиком для проведення заходів Програми в населеному пункті, а учні навчального закладу є їхніми активними учасниками. 

Педагог розповіла про освітню допомогу (підготовку до ЗНО, курси з української/англійської мови, історії та інших шкільних предметів), про інтеграційну та психологічну роботу з дітьми, які постраждали від війни. Наголосила вона і на тому, наскільки проект сприяє формуванню позитивних відносин у суспільстві, обговоренню життєвих проблем, з якими повсякчас зіштовхуються переселенці, діти воїнів АТО та підлітки, що мешкають поруч із лінією розмежування чи на тимчасово окупованих територіях

Особливо ж вразила присутніх на зустрічі журналістів розповідь нашої колеги про заходи «Інтеграції через діалог»фотовиставку «Те, про що важко сказати...» та про відеоролики, які знімали діти в межах флешмобу «Діалоги з друзями»

Учасники зустрічей як у Луганській, так і у Черкаській області відмітили неординарний підхід та ефективні форми діяльності у виконанні команди «Інтеграції через діалог», дали високу оцінку змісту і результатам проведеної роботи, а також наголосили на актуальності чергового масштабного проекту в межах Програми – (анти)конкурсу дитячих історій «(Не)дитячий погляд на війну», до якого всі охочі ще можуть долучитися до 30 листопада 2017 р. (включно).

Джерело: «ПАРАЛЕЛЬ-МЕДІА».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.