Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Сьома Молодіжна Академія очима делегації з м. Бахмута Донецької області (ФОТО)

Повернутися назад

Перші дні літніх канікул для команди учнів 10-х класів Бахмутського НВК № 11 відзначилися участю у Сьомій Молодіжній Академії в м. Києві, котра відбулася в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог»

Два незабутні, інформаційно насичені та емоційно піднесені дні були сповнені для учасників по-справжньому яскравими спогадами. 31 травня 2017 р. команда школярів під керівництвом педагогів Бахмутського НВК № 11 Світлани Квасникової та Володимира Суткового відвідала своїх колег з м. Біла Церква, де їх гостинно зустріли директор ЗОШ № 15 Наталя Слободянюк, заступник директора з виховної роботи, Локальний координатор проекту Лариса Богінська, а також представники зразкового хореографічного колективу «Колорит» і літературної студії «Золотий передзвін».

За словами гостей, особливо цікавими для них були: оглядова екскурсія до Преображенського собору, Будинку органної музики, дендрологічного парку «Олександрія», на Замкову гору, центральну площу міста, на якій розташована експозиція «Вічна пам'ять героям Небесної сотні», участь у майстер-класі з виготовлення піци, перегляд вистави Київського обласного драматичного театру «Дуже проста історія», а також знайомство з родинами, в яких учні залишилися на ночівлю.

Цього ж дня у Київському міському будинку учителя учениця 10-А класу Аліна Зуєва, переможець флешмобу «Діалоги з друзями», а також заступниця директора з навчально-методичної роботи Олена Лавренко, взяли участь у тренінгу, в ході якого отримали змогу ближче познайомитися з нашими партнерами, активістами громадської організації «Новий Донбас»: режисерами Ларисою Артюгіною та Анною Корж, оператором Олександрою Луніною й відомою вітчизняною актрисою Риммою Зюбіною. Останні розповіли підліткам про секрети акторської майстерності й операторської роботи, поділилися досвідом створення по-справжньому успішних проектів, а також націлили їх на продуктивну співпрацю в майбутньому.

1 червня 2017 р. учасники команди з м. Бахмута взяли безпосередню участь у другому дні Сьомої Молодіжної Академії. Делегація була серед 130 дітей та дорослих із різних куточків України, які зібралися на площі біля столичного пам’ятника Михайлу Грушевському. Особливого значення для цього свята набула виставка плакатів учнів із прифронтових шкіл – учасників Програми освітнього партнерства «Інтеграції через діалог», адже з їхньою допомогою підлітки дуже точно передали всі ті речі, які, на жаль, стали незмінним атрибутом життя у «сірій зоні». І, як визнали самі присутні саме такі речі спроможні «вилікувати» наше суспільство від байдужості та частого нерозуміння проблем навколишніх.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.